Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 01:31


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 23:34 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Jj - to je v pohodě :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 18 říj 2015 21:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Dneska jsem naklepával narážecí matice do spárovky. Dělal jsem nový čela pro ARS9204...Při naklepávání se spárovka rozpadla. Takový to bylo krásný...ARN188-07 + DT-300, krásně zafrézovaný, zaoblený hrany a teď tohle...prostě nějaká nekvalitní spárovka. Zkusím to nějak slepit.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 19 říj 2015 11:56 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Chtěl jsem se zeptat, jestlis tam před narážením matic zkusil vyvrtat díry. Ale bojím se, že zase někoho nechtíc naseru.

Už jen zajímavost a pak se k tomu víc nebudu vracet: Náš dvorní pneuservisák měl totiž pravdu. Mladej ty gumy během víkendu pohonil cca 500km, z větší části po relativně suchým asfaltu a sedly si. Dnes už je to jak má být a na mokru zase drží.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 09:52 

Registrován: 02 čer 2012 20:45
Příspěvky: 591
Bydliště: Bratislava IV
Kraj: SR - Bratislavský
Chcel som pracovný stôl so zaťahovacou roletou. Objednávanie po nete sa nemusí vždy vyplatiť. Takže už ho mám, ale keby som mohol, tak im ho jebnem o hlavu. Bol dosť drahý, ale povrch vyzerá ako keby dosky vytiahli z potoka, nechali uschnúť a obrúsili. Nuž, fajne som sa ojebau.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Sony TC-129


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 13:44 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Není nad slušnou komunikaci....


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 15:04 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Když se zeptám co to může asi být za pííííp píp, nedostanu ban?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 17:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Takže on si něco objednal, a hned odepsal na mail nebo do do poznámek napsal, že nic nechce? :D ty vole bych ho propleskal

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 17:29 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Xeon: No na fotke vyzerá práve celkom dobre...
Lukyss: No jo, takových lidí je celkom dost. Někdy říkám, že pokud se člověk nudí, ať si podá nějaký zajímavý inzerát....uvidí, co za lidi se mu ozvou.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 18:34 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Xeon_sk, ten stôl vyzerá parádne, hlavne štýlovo. No nič, jedna sobota jemné prebrúsenie a kúp nejaký dobrý olej na nábytok a oprav to, čo oni zmrvili...


Ani som dnes netušil, že sem prispejem. Poprosím radu, dnes som vymenil pamäťovú kartu na manželkinom mobile,že na ňu popresúvam aplikácie pre uvoľnenie internej pamäte. Presúvanie relatívne funguje ale neviem ako vyčistiť internú pamäť (LG G2mini), interná pamäť má veľkosť 8GB, a hlavne mi ide o uložný priestor/rôzne/system data, kde systémové data zaberajú skoro 5GB, ako to vyčistiť? Neverím, že všetkých 5GB je potrebných pre systém... Telefón nie je rootnutý a android je 5.0.2, díky.


Naposledy upravil paulus33 dne 20 říj 2015 20:33, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 20:23 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Xeon_sk - z fotky nevypadá špatně, ale předpokládám že problém je v tom, že desky nejsou obroušené a jsou křívé?

Pán udělal objednávku 10.10. po půlnoci, dneska jsem tu naskladnil zboží pro něj, tak zaškrtnu že objednávku vyřizuji a na to přišel tento email. Tak jsem mu zavolal a že to nechce že něco už sehnal, řekl jsem, ať to příště dá vědět dřív a nebo ať vůbec neobjednává. Mohlo to dopadnout hůře, odeslat balík a vrátil by se jako nevyzvednutý. Samozřejmě není to jedinej takovejhle zákazník za rok, je jich víc, ale pobavil mě ten email s vykřičníkama a chybama.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 21:14 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No, mě se zrovna stala opačná věc.
Manželka se v létě v Chorvatsku zamilovala do jistého druhu jízdního kola. Doma se ale ukázalo, že sehnat kolo podobné koncepce u nás bude trochu oříšek. Po době obcházení obchodníků a hledání na Internetu jsme našli obchodníka na Slovensku, který měl přesně požadované kolo v nabídce e-shopu. Napsal jsem mu a odpověděl, že má kolo skladem (má i velký kamenný obchod). Že do Čech zasílá běžně a za směšné poštovné a že stačí zaplatit v hotovosti kurýrovi při převzetí. Ať jen udělám objednávku na e-shopu.
Provedl jsem tedy nákup a dostal avízo, že se objednávka vyřizuje. Manželka se začala těšit jak malá, celý víkend o tom mluvila, včera si vyměnila normální prachy za Eura a dnes mi přišel mail tohoto znění (cituji ho celý bez úprav):
"dobrý deň, dakujeme za Vašu objednávku - zisťovali sme dostupnosť objednaného biku a bohužaiľ je vypredaný aj v Nemecku a nedá sa objednať.
iný bike z našej ponuky Vás nezaujal?"

Ještě že jsem neplatil dopředu převodem!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 23:32 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Ty vole to fakt nasere, myslim že se mi to taky už stalo. Zrovna sem si vzpoměl, když sem si kupoval telefon z DealeXtreme, objednal sem si ho a poslal prachy. Druhej den mi psali že neni na skladě, naštěstí maj online podporu tak sem si tam asi půl hodiny pokecával s nějakou větnamkou nebo co : D zjistil sem, že maj ten samej dostupnej ale v bílý barvě, tak sem vzal ten. Nakonec teda sem spokojenější. Už to sou skoro dva roky, telefon pořád šlape :)

A jestli bych doporučil, či znova takto koupil? Rozhodně NE. Dneska už sou telefony jen o zlomek ceny kolikrát i lepší a značkový. A nemusel sem čekat měsíc na dopravu, a další měsíc kvůli vyřizování cla (telefon samotný stál cca 2900,- musel sem zaplatit papírovačky a ještě k tomu DPH znova ale český takže + 750,- cca)

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 23:47 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Ja telefóny vždy kupujem z druhej ruky. Tak za peniaz, ktorý by som dal za nekvalitný nový telefón kúpim kvalitný starý.

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 15:33 
Řádný člen

Registrován: 11 kvě 2010 16:35
Příspěvky: 355
Kraj: SR - Banskobystrický
Ja by som este predsa len dodal jedno nasratie na margo zimnych gum a pneuservisu... Tiez som prezuval. Rovnaky pocit z jazdy ako ransom na tých nezabehnutých nokianoch. Problem: oni si tam daju 2.1 baru tak ako asi na vsetky osobne auta bez vynimky...a este mi povie, ze uz 2,1 baru sa mu zda prehustene :!: Jasne som mu vopred povedal ze fukám 3 bary. Ano pane dáme...
Na dialnicu a moj styl jazdy nepouzitelne. Osobne by som menej nez 2,5 baru nikde nefukal. Takže odporučam po vymene na zimne pneu prekontrolovať tlak.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 16:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Ja zas nedávam nikdy viac, ako 2,5 baru.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 16:48 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
No - já hustím taky 2,5 ... ale: po druhém dnu ježdění s těmi novými Continentalkami naprostá pohoda. Jízdní vlastnosti na aktuální silnici jak v bačkůrkách - měkkoučké, tiché.
Uvidíme na sněhu a vodě.
Přesně je to "Continental WinterContact TS850 195/65 R15 T91" za neuvěřitelných 1.345,- Kč /ks.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 17:32 

Registrován: 02 led 2011 12:53
Příspěvky: 854
Kraj: SR - Trenčianský
Zimné TS850 v rovnakom rozmere ako Akusta, fúkam na 2,5 baru.
Letné Dunlop 225/45 R17 fúkam na 3 bary.

_________________
4xJPA50, 2xJPA250, 2xJPA250, DPA223, Harrison X1000, Teson A2200, A2400, Luxman L-430, Dual CV1462, CS704, DAC MagicPlus, Senn HD558, Golem II


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 18:49 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Já zas preferuju Michelin a Goodyear. U E220CDI GoodYear Ultragrip 9, 195/65 R15 foukám na 2,4/2,5 v létě, 2,2/2,3 v zimě. U 300E-24 GoodYear Efficientgrip Performance, 195/65 R15 foukám 2,4/2,4. Každej se mně ptá, jak je možný, že mý mercedesy jezdí jak skutečný mercedesy a zavěšení mi umírá až na věk. Odpověď je jasná : Nepoužívám nesmyslně velký kola s pneu s nízkým profilem a foukám přesně tak, jak doporučuje výrobce vozu. Oni v tom Stuttgartu asi nejsou úplně vypatlaní a vědí, co se na auto to hodí a jak to má být nafouklý. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 19:41 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
TLU: Ty GY ultra grip jsou obecně hooodně dobrý. Ty nové 9-ky neznám, ale na předchozích verzích jsem jezdil od doby, kdy jsem na staré PEU806 měl GY Eagle ... Až letos zkouším ty Continentaly ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 19:46 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Já mám averzi vůči všemu, co je příliš medializovaný a uměle tlačený do popředí...proto si nekoupím Castrol ani Continental... :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group