Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 21:00


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Délka BR pro LF18G400
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 23:47 

Registrován: 16 led 2014 20:14
Příspěvky: 9
Kraj: ČR - Jihočeský
Zdravím... Valí se mi tu doma ještě 4ks LF18G400 a tak mě napadlo udělat bedny stylu RCF 4PRO 8003.... Rozměry bedny z venka jsou jasný... v poměru se mi daří zjistit i plocha BR ale jelikož to chci osadit G400 tam ni není jasná délka BR... Přes winisd mi vychazí 3cm což je blbost... Mám plochu BR taky počítat ubranou mříží (roštem) co má podíl volné plochy 58% (té co chci použít)
Předem díky... za rady... Nebo se mám jít směrem ClassA, MT18sub nebo podobný VHD4.18???


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Délka BR pro LF18G400
PříspěvekNapsal: 20 bře 2015 09:17 

Registrován: 17 srp 2009 19:13
Příspěvky: 29
Tak ono je prvně důležitý, na co to chceš a co přes ně bude hrát za styl? MT18SUB , 4pro8003 Ti budou hrát skvěle uvnitř, Class A jsou spíš na ven, VHD 4.18 neznám. Důležité taky je, jestli si zmiňované boxy už slyšel hrát, každý z nich má svůj určitý charakter zvuku...

Pokud máš možnost simulace, nasimuluj si jednotlivé ozvučnice ať vidíš aspoň spl a výchylku ...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Délka BR pro LF18G400
PříspěvekNapsal: 20 bře 2015 13:02 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
ClassA a MT18SUB jsou naprosto stejné typy ozvučnic a jsou naprosto shodně vhodné dovnitř i ven. Stejně tak VHD4.18, což je v zásadě další vývojový stupeň ClassA. Simulace boxů tohoto typu jsou dost nepřesné a výsledná chára vypadá úplně jinak. Tedy minimálně při použití známého Hornrespu, ale nevím o ničem jiném, kde by se takový box dal nasimulovat, kromě Akabaku, ale z toho lezou cca stejné výsledky jako z Hornrespu.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group