Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 09:59


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 02:40 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Hlouposti meleš ty a vůbec poslední dobou tu kydáš samé kraviny a prudíš. A vůbec si dávej pozor, co napíšeš o někom, kdo má vyšší post, demokracie funguje velmi dobře.
U jedné porovnáčky FP14000 vs PL380 jsem byl a vím jak to je. Celý problém je, že ty nedokážeš přiznat, že to Číňani zmákli a budeš z toho děláš z toho větší sračku než PSA.
Ne, čelní panel je trochu jiný, stačí se podívat na fotky, kromě jiného tu teď na stole mám FP10000Q, takže vím moc dobře jak vypadá.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 02:49 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
vyhrožuješ ?
a napiš jedinou hloupost odemě.co píšu má smysl a podklad.
kdyby demokracie fungovala, nemohl by jsi vychvalovat krámy a kopie značkových výrobků.
čekám, že je budeš mít v aparátu, či s nimi obchodovat, jinak to snad ani není možné.. :(

klidně vyhrožuj, klidně mi i dej ban, stejně sem kvůli tobě a petrovi skoro nikdo nechodí, pokud někdo zavítá, je znechucen a už se neukáže, tomu věř, hafo dlouho žádný nový projekt, jen hromada řečí a hloupé prudy od rádoby profíků, propagování krámů jako jsou kopie lab, rcf/ac atd..
smutné..

škoda, bylo to tu nadějné, ale zabili jste to tu.
gratuluji.
hlavně tobě a petrovi.


Naposledy upravil martin77 dne 16 úno 2012 03:00, celkově upraveno 3

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 02:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Ne, to bylo velmi kamarádské upozornění. Já nemám ve zvyku vyhrožovat, kamarádsky upozorním, pokud to nepomůže tak jednám.
Edit: Asi jsi to s tou demokracií nepochopil. Háček je v tom, že to zas takové krámy nejsou, opak to funguje velmi dobře. Konec debaty. Pokud bys předchozí větu nepochopil, tak to znamená, že se nemáš dále na toto téma vyjadřovat, aby to tu nebylo samý OT.

EDIT2: Neboj, nejsem jediný, kdo si myslí, že bys to potřeboval.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 02:59 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
tudíž jednej a zabanuj mě, jistě si to podle tebe zasloužím.
krámy to jsou, jinak by jedna pl380 nepřehrála tři kopie lab a věř, že test se dělal na aparátu, o kterém se ti nesní a s kolegou, oproti kterému jsi totální amatér, co se zvučení týče...

edit :jen mě zabanuj :) do toho, jen tím potvrdíš moje slova..
zabili jste to tu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 09:48 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
martin77 - nikdo tě teď banovat nebude.

Martin S. - ano čínské kopie můžou být alternativou, pokud někdo nemá prachy na originál. Ale prosím neprezentovat to zde jako jedinou nejlepší možnost jak si koupit perfektní zesilovač, který přehraje originál. To se mě totiž nelíbí. A pokud tomu tak skutečně je, tak časem se tato informace uvolní z více zdrojů a bude důvěryhodnější, rovněž čas ukáže jak jsou na tom se spolehlivostí. Takže na závěry je moc moc brzo. Moderátor by měl být nezaujatý a nejlépe nestranný. Neber to příliš osobně, ale je to tak.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 12:12 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Lukkys: Myslím, že sám dobře víš, že to jakou jedinou správnou možnost to neprezentuji. U velkých rentálek by se jistě tyto kopie objevovat neměli, ale pro nějakou tu okresní ligu, je to vcelku dobrá možnost jak se za přijatelné peníze dostat ke slušnému zesilovači. U srovnávačky PF14000 vs PL380 jsem byl a prostě ta kopie hraje lépe. Martin77 okolo sebe jen kope a fluše, kromě jiného už minule nebyl schopen normálně podat relevantní informaci o tom jaký je to šmejd, jen samé kecy na hraně vulgarity. Takový člověk je naprosto nedůvěryhodný. Však jsi to Luku četl také. I já sám mám neoblíbené produkty, nicméně nemám potřebu se o nich vyjadřovat jako martin77. Jeho vystupování mi vadí, a ne jenom mě, už delší dobu a to vůbec nemám na mysli záležitost kolem labu.
Ještě přileju trochu horké vody do kotle, mám informaci (z ověřeného zdroje), že ty fpéčka používá i sám Krampera, nevím sice k čemu a dost se divím, protože jemu, co si sám nevyrobí, není dost dobré.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 18:52 
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2009 19:04
Příspěvky: 90
Bydliště: Púchov
Kraj: SR - Trenčianský
Neviem sa zbaviť dojmu, že každý z vás píše o zosilovači od iného výrobcu. Zajtra odosielam na premeranie parametrov jednu kópiu FP10000Q (nieje to ani Gisen ani Sanway),nech viem čo mám od toho čakať a ako sa ku tomu môžem správať. S výsledkami a značkou sa potom podelím.

_________________
1x DSP 4/8, 2x Gisen DSP 4.21, 1x the t.amp D4-500
2xRCF MB15N405+DE820TN+HF94(P.Vinš), 6x1kW BR 18" RCF, 2xRCF ART 710A-mk4, 1x DB SUB 15H


Naposledy upravil DJ Wall dne 16 úno 2012 19:52, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 19:29 

Registrován: 17 led 2012 20:59
Příspěvky: 170
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ohledně repro AC 18 1500B. vypadá dost dobře a pokud jde o 1500w?I s 600w bych byl spokojen za tu cenu.Tak nevím proč tady pomlováte p Cimbála!Podporuji Českou kvalitu! A co se dnes nedělá v Číně?Je to ve všem!Já teda nejsem typ co bych rozhodně podporoval RCF!Takže je jen na každém co si koupí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 19:41 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
barone nevadí ti, že ten reprák vypadá jako rcf, ale není to rcf ?měl jsi někdy něco od cimbaly ?ne ?aha.tak nic...těch zesilovačú je prý opravdu víc druhú, od několika výrobcú.
jak jsem už psal, jedna 380 přehraje s přehledem dvě a podle mě i tři kopie LABú fp10000, netrávil jsem tři dny testováním zbytečně, přeci jen několik desítek tisíc není malá částka..kdyby byly lepší, koupil bych si je, nejsou, navíc nejsou ani vyzkoušené, ani osvědcené.
a ani riderové...:D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 20:05 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Klasickou čínu rovnou z číny také přes servis a zajištění nemusím, ale tak pánové vyložte karty na stůl, kdo tu má všecko riderové apáro, ať se pobavíme.... Vedle nedopájeného RMX s docela mizernou topologií je to pak poněkud jiná diskuse že?

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 20:09 

Registrován: 17 led 2012 20:59
Příspěvky: 170
Kraj: ČR - Královéhradecký
Od p Cimbála jsem nic neměl,ale za to jsem byl na pár akcich která byla ozvučena reproduktory AC a znělo to dost dobře!Ono to chce mít také někdy hudební sluch,ale ten bohužel každý nemá.Já hraji 13 let a něco už jsem vyzkoušel.A to je to samé jak tady i zaznělo že BEYMA je sračka a že to dělají v Polsku!A že v Polsku je jen centr.sklad a původ je Španělsko to už nikoho nezajímá!BEYMA mám a nemám v ničem problém.V životě jsem neměl výhybku pro střdobas a bass.Pokud by Cimbál dělal tento typ 15ky tak bych neváhal a koupil si je...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 20:17 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
barone, já už se ,,hraní,, věnuju 15 let a muj první aparát byl cimbalofon a cimbalou upravené zesilovače qsa a audyn.
když na to dnes vzpomenu, bylo to s prominutím k posrání, zvuk jako ze zadku, i když tenkrát mě zajímalo hlavně, jestli to dost řve, bouchá a cinká, co měsíc něco spálenáho, basák, vejškáč, zesík, no hrůza a ne milan :D...
poslední léta se věnuju tomu, že vše no name a china měním za kvalitní a osvědčené věci, klidně i starší, ale hlavně ne made in china...
a servis jsem už dva roky neviděl ani na obrázku.. :D
co se týče repro beyma, opravdu se jeden čas některé reprodukrory vyráběly v polsku a opravdu staly za prd, španělské beymy patří mezi nejlepší reproduktory, vzpomínka na ty polské bohužel přetrvává a stále ji někdo papouškuje, včetně několika místních chlapíkú :D

tož tak.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 20:36 

Registrován: 17 led 2012 20:59
Příspěvky: 170
Kraj: ČR - Královéhradecký
Zesilovače od Cimbála neznám.Já jsem začínal a hraji dodnes C AUDIO,ELMET,MAD. a popravdě jsem poslední dobou četl co a jak o zesilovačích a mám objednaný zesilovač LEXON 2000XL a vůbec se toho nebojím!Já neptřebuji aby to hrálo naplno,ale 70%Jinak u mě je zesiovač co má aspon 20kg. A né ty nové zdroje!No Pokud si začínal před 15 lety a hned do AC tak to si byl asi při penězích,protože to bylo pěkně drahé!A né že dnes je vše za pár kaček!Ale dnešní vývoj v reproduktorech je o něčem jíném!Takže AC už a nechceš věřit?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 22:04 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Zrovna Cimbala, není člověk, kterého bych podpořil. Je to prase. Předražený předělávky starých Tesel mluví samy zase. A tohle je jedna z těch největších prasáren drahých jako prase.
Za to jeho "RCF" je za cenu, která může odpovídat kvalitě, jen by nemusel lhát s tím příkonem, reálně to může mít tak 800W. Že to má stejný koš jako RCF, nad tím bych se nijak nemoralizoval, RCF si koše sami nevyrábí a není problém je koupit, kdyby chtěli mohli si koše patentovat, patentovat se dá všechno - viz. například u Peugeota mají patent na dvě nuly za sebou v označení modelu... Za těch nevím kolik let Cimbala funguje to může být první funkční reprák.

QSC zrovna taky není úplně riderové. Nicméně ridery dávaj dohromady lidi, kteří tomu nerozumí a cpou tam pořád značky, které už tam ani nemají co dělat... Made/nemade in China, ono je to celkem jedno, stejně 99% součástek použitých v PLkách či origo Labů je vyrobena v Číně.

DJ Wall: Kdyžtak udělej i nějaké fotky vnitřku. Já zas po porovnání můžu udělat fotky vnitřku FP10000Q od Sanway. Kamarád má zas FP1000Q a FP14000 od Gisenu. Předtím měl PL380 a vyměnil za FP14000, že FPčko hraje lépe.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 22:16 
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2009 19:04
Příspěvky: 90
Bydliště: Púchov
Kraj: SR - Trenčianský
Pár fotiek som urobil. Ako vidieť, týto sa nezameriavali na kópiu designu, ale (dúfam) funkčnosti.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
1x DSP 4/8, 2x Gisen DSP 4.21, 1x the t.amp D4-500
2xRCF MB15N405+DE820TN+HF94(P.Vinš), 6x1kW BR 18" RCF, 2xRCF ART 710A-mk4, 1x DB SUB 15H


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 22:32 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
To je od CVR audio. Vnitřek vypadá shodně se Sanway. Sanway má navíc ty dva 60mm větráky, Gisen je nemá a originál tuším že je také nemá.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 22:38 
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2009 19:04
Příspěvky: 90
Bydliště: Púchov
Kraj: SR - Trenčianský
Ano, je to CVR. Ale som zvedavý, čo ukáže meranie. Či je hodný za tú cenu.

_________________
1x DSP 4/8, 2x Gisen DSP 4.21, 1x the t.amp D4-500
2xRCF MB15N405+DE820TN+HF94(P.Vinš), 6x1kW BR 18" RCF, 2xRCF ART 710A-mk4, 1x DB SUB 15H


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 23:20 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
,, Já zas po porovnání můžu udělat fotky vnitřku FP10000Q od Sanway. Kamarád má zas FP1000Q a FP14000 od Gisenu. Předtím měl PL380 a vyměnil za FP14000, že FPčko hraje lépe.,,

no konečně to z Tebe Martine vypadlo, že ho (je ?) máš :D, to to trvalo, už chápu :), nemuseli jsme se povztekat : )), že se zastáváš svých cajků je naprosto logické a pochopitelné, podobně jsem před lety brojil za uliho :), ach jaký omyl :D

k té riderovosti, PL380 je jediný riderový zesilovač od QSC....:)
nabídka poskytnutí k testu stále trvá, tak si pospěšte, než ji začlenim do procesu :D

,,Zesilovače od Cimbála neznám.Já jsem začínal a hraji dodnes C AUDIO,ELMET,MAD. a popravdě jsem poslední dobou četl co a jak o zesilovačích a mám objednaný zesilovač LEXON 2000XL a vůbec se toho nebojím!Já neptřebuji aby to hrálo naplno,ale 70%Jinak u mě je zesiovač co má aspon 20kg. A né ty nové zdroje!No Pokud si začínal před 15 lety a hned do AC tak to si byl asi při penězích,protože to bylo pěkně drahé!A né že dnes je vše za pár kaček!Ale dnešní vývoj v reproduktorech je o něčem jíném!Takže AC už a nechceš věřit?,,

jednalo se o dvě basovky typu class-a, osazené přemotanými teslami, údajně na 600w, k nim čtyři satelity 12" a 2Xtweeter, jeden zesilovač qsa1200 s vestavěnou výhybkou na basy a dva audyny, 400 a 600, s vestavěnou vyhybkou na středovýšky.
no peklo, nějak to hrálo, tak tři mínus by to ve škole dostalo, ale ta spolehlivost, techno se rovnalo spolehlivá smrt něčeho...
cimbalofon už ani zadarmo, slyšel jsem jich od tédoby požehnaně a nic nehrálo dobře...

a na ten lexon se vyprdni, bohužel jsem je poznal blíž než je zdrávo, strašné krámy...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 00:09 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Mám ho od pondělí...

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: repro 18"
PříspěvekNapsal: 17 úno 2012 00:16 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
Martin S. píše:
Mám ho od pondělí...

přeju ti ze srdce, ať ti slouží ke tvé spokojenosti :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group