Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 05:54


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 109  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 20:32 
Řádný člen

Registrován: 08 zář 2010 18:21
Příspěvky: 382
Bydliště: Teplice
Kraj: ČR - Ústecký
Zdravím,
poslouchám od ..HR na ně až do konce vinilú ,ale mám je od uplných začátku /zhruba kopíruji Bigbít a až na uplné specialitky mám myslím celé řady LP .SP moc nesbírám
Popravdě sbírám /asi jako mnozí/ už 40 let .Jen je to náročné na prostory.Strašné zatížení na metr regálu,do sklepa se to nedá uložit.Žena mi uvolnila v dolním bytě špajzku tak 1,5x4m zesílil jsem podlahu ,zakotvil regály do zdi ,ventilaci s protiprachovkou. a je uplně plná.Po strýci /také sbíral jsem zdědil Všelaky .nepočítal jsem to,ale jsou tam věci tak unikátní ,že jsem neměl tušení.Jen je problem s uložením.Jsou na podleze ,papírem proložený po deseti filc jsou na celých čtyrech metrech..Nějak jsem neměl odvahu se jich zbavit i když nabídky byly a solidní.
Jinak v kanceláři mám tak 300ks nejoblíbenějšího na hraní a jednu skříňku po babičce kde mám ty své .
Hladíka ,Mišíka ,Veselého, a tak podobně, z cizích vlastně stejně dobovou muziku.
CD ,rock jako takový ,trochu málo mladší ročníky /Tam plavu/ale poslechnu rád,když je to dobrý uložím. Začínám akceptovat muziku z Pc .přeci jen je to pohodlnější.Na druhou stranu mi to po letech příjde takový divný píchnout do TW140 Pc.O co bych rád požádal je doporučení na jednoduchy slušný SW v češtině na digitalizaci LP.A zkušenosti.Já to zkoušel s takovým tím dostupným ale šlo mi to naprd


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 16 říj 2011 19:27 
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2011 19:58
Příspěvky: 105
Kraj: SR - Trenčianský
Kedze som ako DJ tak vsetko..ale domace hifi je onkyo zosik, philips prehravac z menicom, subak velodyne

Ked pridem nastvany z prace (lekarnik) tak Olivia Newton John, Dire Straits, J. M. Jarre, Sade to ma upokoji a v hojdacom kresle aj zaspim do rana

Ked len tak pocuvam pomimo tak Nadia Ali tam musi spievat urcite a popripade cez net pocuvam ibizaglobalradio.com (house) :mrgreen:

_________________
2xART 745,2xRCF ART 412A,2xRCF ART 310A,PROC DS34A,4x BC18SUB with RCF LF18X401,CVR PA2202 2x4kW RMS 4ohm,Soundcraft NOTEPAD 124FX,Beyerdynamic OPUS,2xSennheiser XSW35,K&M lešenie,4x LED moving head,3x RGB laser,8x PAR 56 LED


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 22:01 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
1MHE:
Něco jsem už podigitalizoval (desky a kazety), takže každého varuju. Má to cenu jen u unikátů, které nikdy nevyšly na CD. Kdysi jsem na stařičkém 233MHz PC celý víkend dělal Novou syntézu a za čtrnáct dní jsem si ji za 120Kč koupil na CD i s bookletem...
Používám starší verzi Adobe Audition a 24Bit zvukovku. Nahraju ve Smart Recorderu, který je ve výbavě zvukovky a následně edituju v Adobe.
Kdyby tě náhodou napadlo digitalizovat tebou jmenovaný český bigbít, tak ho v počítači docela dost mám.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 23:21 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2009 12:03
Příspěvky: 107
Bydliště: Topoľčany
Kraj: SR - Nitrianský
Tak ja som prevažne na elektronickú muziku Progressive,Electro a Minimal Techno aj o polnoci... :D Nejaký DJs - Angy Kore,Alfonso Forte,Steve Lawrer,Dyno,Microdinamic,Cardo, atď.atď
Na inšpiráciu http://www.youtube.com/watch?v=OgU0xpwVnJA http://www.youtube.com/watch?v=sspK-G13eYk
Ale rád si vypočujem aj Old scholl a Gansta Rap Wu-Tang ,ODB ,Onyx ,Cypress Hill ,Snoop Dogg.... všetko samozrejme staré veci a nemôžem zabudnúť na 2Paca http://www.youtube.com/watch?v=am3TuASrd_k


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 31 říj 2011 23:40 

Registrován: 09 pro 2010 19:06
Příspěvky: 137
Kraj: ČR - Ústecký
Já toho poslouchám opravdu hodně, dalo by se říct snad všechno, kromě tedy Rapu a Hip hopu. Jinak poslouchám hodně Rock staré české kapely např. Olympic, Blue Effect, Progress 2, Katapult, Collegium Musicum, také Team a Paola Haberu, Lucie a David Koller.

Taky hodně poslouchám Pop-Rock jako např: All time low, Lindsay Lohan, Bon Jovi....

Je toho zkrátka hodně, dále ještě: Pink floyd, Queen, Electric Light orchestra, Police, U2, Wanastowi vjecy, Abraxas, Van Halen, Beatles, The Doors....

Co mám fakt hodně rád je Jazz-Rock, jak jsem psal Marián Varga a Pavol Hammel, Mahagon, Jazz Q, Energit, Radim Hladík..... a spousty dalších :DD


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 01 lis 2011 18:32 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Matěj:
S tím jazzrockem jsi mě potěšil. Někdy mám dojem, že jsem poslední na světě, kdo ho má rád.
Na Collegiu Musicu jsem vyrostl...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 01 lis 2011 20:53 
Řádný člen

Registrován: 08 zář 2010 18:21
Příspěvky: 382
Bydliště: Teplice
Kraj: ČR - Ústecký
Nejsi Sám, já poslouchám celou škálu,od Jazz po ROCK nedělá mi podle nálady Hladík, Lipa,Varga,nebo Bohemka,následmě s klidem Marsias,a poté Ursinyho.
Ten koax ARO/161 vlastě stavím pro toto využití kamarád je vyloženě jen na jazzrock
Lituji ,že jsem nestihl Laca Decziho v Lounech ,naživo je to skvělí ,škoda

12.11. jazzklub Teplice si ale nenechám ujít. Ve sluchátkách mi nyní hraje MORGAN
Pěkná muzika


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 19:11 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2011 13:41
Příspěvky: 1165
Kraj: ČR - Moravskoslezský
já poclouchám hardcore, tekno ( trochu ), ale nejvíc KATAPULT mám několik alb. ale to jen tak na okraj


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 19:45 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
a bereš drogy ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 19:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2011 13:41
Příspěvky: 1165
Kraj: ČR - Moravskoslezský
fuj neeee
je to možná taková motanina žánrů ale já jsem moc náladový takže někdy poslouchám tohle někdy tohle.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 19:52 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
tak to bys možná měl začít, bude to pro tebe i okolí užitečnější, než tvoje působení tady.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 21:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Hele Martine už se na to vyser, každej nějak začínal, zrovna teď vůbec nic špatnýho nenapsal. Já bych chtěl vidět Tebe ve 14ti, nebo kolik Vencovi je. A vůbec nechci tvrdit, že jsem byl jinej....

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 22:22 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
jasan, seru na to, ať tu z toho venouš udělá žumpu, zlatej drobek, ten mě bavil a bylo vidět, že se snaží, byl i vtipnej, tohle je průser.
no, užij si to viď.

jdu na pivo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 22:48 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Omlouvám se za OT ale připadne mi, že si Martin léčí nějaké mindráky z dětsví, protože tohle už fakt není normální. Že ty jsi začínal stejně a možná ještě hůř a každý na tebe sral a teď si tu nabranou zlost vybíjíš na lidech se stejným osudem??..hmmm

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 22:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Třeba má jen špatnou chvilku..

Jéé když si vzpomenu jak sem začínal já, je mi z toho špatně :lol:

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 23:33 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
jojo, léčim si mindráky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 11 lis 2011 23:37 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Veď už sa tu prestaňte hašteriť, na čo je to dobre? .......... Zmenilo sa zameranie tohto webu ? alebo som niečo premeškal ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 12 lis 2011 01:17 
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2010 19:54
Příspěvky: 195
Kraj: ČR - Pardubický
vylepšete si trochu náladu Klasikou


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 12 lis 2011 01:46 
Řádný člen

Registrován: 08 zář 2010 18:21
Příspěvky: 382
Bydliště: Teplice
Kraj: ČR - Ústecký
Ano tak to si chlape práslkl do živého ,já si pamatuji když jsem si to od kamaráda natčel na svůj kotoučák ,to už je let.Tehdy mě ani ve snu nenapadlo,že bych sehnal desku,natož to vidět v na obrazovce .Tentrát mi někdo říct, že jednou budu na konzertě ,praštím ho po čuni. Měl jsem chuť jet do Brna ,ale bohužel to nešlo.To platí i o ostatních z té doby.Postupně jsem je všechny zmákl.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co posloucháte
PříspěvekNapsal: 12 lis 2011 02:24 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Jojo tohle je hudba, mám sice raději o něco tvrdší, ale třeba Lady In Black se mi od nich fakt líbí. Mě by se strašně líbilo mít samostatný nezmixovaný a bez ořezaný dynamiky, stopy a namíchat si to sám, to bych se vyblbnul. Třeba poslední CD Kabátů je tak blbě namíchaný, že bych blil velebnosti, Corida je na hraně. Za to třeba starší nahrávky od Landy jsou namíchaný perfektně.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 109  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group