Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:12


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VW T4 caravelle - autoozvučení
PříspěvekNapsal: 02 bře 2009 16:58 

Registrován: 01 bře 2009 18:14
Příspěvky: 2
Ahoj kluci,

dostal jsem se k tomu, že budu dělat nějakej zvuk do zmíněnýho auta v horizontu cca půl roku. Zatim nemam nic, vlastně skoro ani představu. Jediný, co mám sou prachy - chtěl bych do toho dát nějakejch 15-20t včetně rádia, zatlumení atd atd.. Od vás bych potřeboval, kdybyste mě trošku "ťukli". Přece jen to neni osobák, ale devítimístnej busík :) a navíc se tam bude hejbat ze zadníma sedačkama (převážet aparát 2xnd215+2xndm152 + rack), takže nějak šikovně umístit subík.. nebo kdyby byl třeba odendavací - existuje něco takovýho, co by se jen zasadilo a připíchlo? nikde jsem se o "lepšim" zvuku v busíkách nedočet. pořád jen osobáky všude..

zatim si to představuju jako 2 středovejšky do palubky a 2 do boku v prostřední řadě (na zadek kašlu) a teda jeden klidně slabší subík s vlastnim zesikem. a taky vim, že nechci shity, ale ani hi-end. vy víte, jak to myslim :) prostě tu sestavu mít vyváženou v týdle cenový relaci.

za případný odpovědi a čas děkuju.

Vojta


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: VW T4 caravelle
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009 13:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Ahoj
koukám že máš pěkný Megatoní aparátek :)

Co se týká subu dal bych profíka 12ti palec, za sebe můžu doporučit RCF LF12G301, bednu tak 40 až 50l, ladit tak mezi 45-50Hz. Do dveří bych dal koaxy, mě osobně to vyhovuje více než komponentní sady, mám v autě příplatkové audio od Bose a také dam jsou dány koaxiálně. A to bych asi viděl na Hertzy, ty mi připadají nejméně postižené autohifi demencí. Rádio Alpine, Pioneer...
Autohifi mě nebere takže toho asi moc neporadím, co mě napadlo to jsem napsal.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: VW T4 caravelle
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009 16:39 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008 19:41
Příspěvky: 241
Bydliště: Kolín - middle Bohemia
Kraj: ČR - Středočeský
Tak já na rozdíl od shota bych doporučil kompa. Středovejšky na palubce udělaj hodně dobrou službu a do dveří středobasy, klidně i 8", když se vejdou ;) V T4 jsem viděl sub v zadním bočním prostoru, konstrukce z překližky a laminátu, myslím že to byl 10", bassreflex, bylo to moc pěkně zakomponovaný a vypadalo to jako originál. Chce to ovšem woofer s menší montážní hloubkou a pohrát si s výpočtem objemu. Bohužel už si nepamatuju, kdo to měl :evil: Každopádně prolez bazar na AHC: http://www.autohificlub.cz/forum/7-bazar-autohifi Tam seženeš spoustu slušných věcí za ještě lepší kačky. Nebál bych se pořídit 2 a víc zesilovačů, jak na sub, tak i pro přední systém. Rozpočet máš slušnej, za to se dá pořídit, chce to ale rozumně vybrat :P

_________________
H.F.C.K. --------------------------------.....currently domestic audio system under construction!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: VW T4 caravelle
PříspěvekNapsal: 06 bře 2009 11:53 

Registrován: 01 bře 2009 18:14
Příspěvky: 2
Díky za posřehy a první ťuk! Jdu prosvištět to autohifi (dík za odkaz) a rozmyslet.

Ještě jednou díky!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: VW T4 caravelle - autoozvučení
PříspěvekNapsal: 04 říj 2018 17:52 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Hele Alfonz, tady děláš reklamu? První příspěvek a odkaz na eshop, tak nevím co si o tom myslet.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group