Tady se sčítá vícero problémů:
Tak za jedno se v reálných výhybkách nepoužívají vypočtené hodnoty. Pro reálné reproduktory se potřebné velikostí tlumivek a kondenzátorů od těch teoretických liší často i o násobky.
Vypočtená výhybka se dá nouzově použít slespoň pro takové oddělení reproduktorů, aby nebyly repráky přetěžované mimo svůj užitečný rozsah a aby soustava jako celek nepřetěžovala zesilovač.
Jenomže tady v tom případě je soustava navržená spíš za účelem vyvolání jakéhosi poslechového efektu (jestli se nepletu, tak každý reprák míří někam jinam). Navíc je možné, že se tím trochu dohání zvuk gramofonové přenosky a hlavně příjmu AM. Nevíme, jestli to bylo zamýšleno jako dvě širokopásma se "subwooferem" nebo jestli se měla pásma těch tří repráků překrývat. A pokud ano, tak o kolik. A k dovršení všeho je na tom tvém obrázku výhybka mezi "basem" a "středy" zapojená jako sériová a ještě k tomu s nestejnými impedancemi. Takže samá neznámá.
Čili pokud ti jde o to, aby to "nějak" hrálo, navrhuju nějaký takovýhle kompromis:
1) Zapojit to jako paralelní výhybku
2) Tlumivku střelit od oka a asi bych ani nijak neprožíval přesnost těch 10mH. Klidně by mohla být i poloviční. Jádro úplně stačí 20x20, ale použij co máš.
3) Jestli jsou na výškách ty zmíněné historické 100mm ARV, tak ty nesnášejí buzení pod 5kHz, příšerně pak zkreslují. Takže doporučuju snížit kapacitu kondenzátoru před nimi.
4) U středové části zkusmo polaborovat s velikostí kapacity. Při změně zkoušet rovnou dvojnásobky/poloviční hodnoty. Na zkoušku úplně stačí obyčejné elyty, pokud máš jak změřit jejich skutečnou kapacitu. Na trvalo (až si odchytneš hodnotu) bych tam dal klidně bipoláry za pár korun.
5) A opět zkusmo podle ucha měnit vzájemné pólování jednotlivých větví, protože to se dá jen těžko předem určit. Nejdřív zkusit pólování výšek proti "středům" a potom "basák" proti zbytku. Dá se to šikovně udělat obyčejným dvoupólovým páčkovým přepínačem.
Prostě to zkoušet a nakonec ponechat to, co bude znít nejlíp.
Obávám se, že pokud se nenajde kompletní dokumentace, nebo pokud se neprovede ohledání kompletního stroje v původním stavu, tak asi sotva někdo nabídne víc.
Příloha:
Provizorium.png