Poslední návštěva: Právě je 02 kvě 2024 19:40


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k projektu: TD380
PříspěvekNapsal: 15 úno 2024 15:14 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5958
Kraj: SR - Trenčianský
Jak jsem psal, TD380 nemaj ten typický tupý sound. Ale ostrý to taky není. Je to spíš takový pohodový zvuk. Já osobně je používám víc, než velký 4-pásma.
Btw., moje kusy budou nejspíš během půl roku k dispozici, pokud by někde chtěl TD380 a nechce se mu stavět.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k projektu: TD380
PříspěvekNapsal: 16 úno 2024 01:04 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1807
Kraj: ČR - Jihomoravský
Díval jsem se na fotku těch tvejch kusů, to máš oblepený nějakou tenkou překližkou? Vypadá to dost dobře, a asi je to jednodušší než dýhování...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k projektu: TD380
PříspěvekNapsal: 16 úno 2024 10:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5958
Kraj: SR - Trenčianský
Jj, je na tom ta 3 nebo 4mm borovicová překližka. O moc jednodušší, než dýhování...co já vím. Možná o něco ano - není potřeba nic sesazovat. Vyřízneš potřebný kus, nalepíš, přesahující hrany srovnáš frézou. A vypadá to celkem pěkně. Měl bych to ještě hezčí, kdybych měl k dispozici celý kus překližky - by mi ta dýha na jednotlivých stěnách hezky navazovala na sebe. Ale dělal jsem to ze zbytků.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k projektu: TD380
PříspěvekNapsal: 28 bře 2024 12:15 

Registrován: 02 led 2015 19:11
Příspěvky: 14
Kraj: ČR - Zlínský
Pecka ! To fakt nehraje jako Tesla ! ;) Vynikající práce Unicorne


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Online Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k projektu: TD380
PříspěvekNapsal: 01 dub 2024 14:00 

Registrován: 17 úno 2021 22:48
Příspěvky: 59
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Tak jsem dodělal tu druhou. Jelikož moje polovička řekla, že jsou ošklivé (ten střeďák fakt nic moc a mám ještě k tomu jeden šedý a jeden modrý), dal jsem na to síťku. Dostal jsem povolení do pracovny. První fotka je, jak to tam teď vypadá. Druhá detail reprobeden a třetí jsou výhybky. Udělal jsem je zvlášť pro každý reprák. Jednak to nevypadá tak složitě a druhák jsem je mohl dát daleko od sebe. Asi budou muset jedny bedny pryč. Nemám pro dvoje využití a do dílny je jedněch i druhých škoda. Jenom se musím rozhodnout které.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group