Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 00:34


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Projekt TOTEM REX - zatím koncept
PříspěvekNapsal: 02 dub 2017 21:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 19 srp 2011 09:39
Příspěvky: 1032
Kraj: ČR - Středočeský
Tak jo:

Harwood Acoustics AM 20
HiVi Research TM1A (jen 2" kalota)
Dayton Audio DSA175-8
Dayton Audio DCS385-4

Můžete si to zkusit posčítat, mně to vychází za repráky se vším všudy tak okolo 17 - 18 tisíc na pár beden. Výhybky těžko říct dopředu, může to být tak okolo 6 tisíc/pár. Plus nějaká nutná bižuterie, bez ozvučnic tak celkem okolo 26 tisíc. Za pořádný bedny.

Rozměry zhruba 42 x 45 x 80 cm. Počítá se s tím, že to bude stát na nějakém podstavci, kvůli optickému odlehčení, a že část čela, kam přijdou střeďáky a výškáč, bude připravená na CNC, mj. z montážních důvodů. Zbytek obyčejný kvádr. Budu to stavět tak jako tak, tak jen oznamuji, že je možnost se přidat. Sám tam budu mít starou 6" Vifu na místě dolního střeďáku, což byly výborný repráky, ale ty se dnes už opravdu špatně shání, i když občas se někde objeví. Ten Dayton bude ale víc než slušnej. S tou středovou kalotou HiVi mám taky výborný zkušenosti, jen dostupnost by se asi musela ověřit - mám je doma, takže osobně mě to netrápí. Ten AMT výškáč je čistě z rozmaru a protože to bude hezky vypadat, a krom toho lze dát tyhle repráky blízko k sobě. Spodek bude s tím 15" v uzavřený ozvučnici naprosto dokonalej. Pro mě to je víceméně zužitkování věcí, který mi tu už delší dobu leží ladem, nicméně výsledek očekávám vynikající - tohle je taková oddechovka, žádná velká věda ;)

_________________
https://at-horns.eu


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Projekt TOTEM REX - zatím koncept
PříspěvekNapsal: 02 dub 2017 22:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 19 srp 2011 09:39
Příspěvky: 1032
Kraj: ČR - Středočeský
Kdyby někdo pochyboval o tom výškáči. Svou velikostí je to tak na hraně toho, co jsem ještě ochoten akceptovat, ale je to poměrně slušné -


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
https://at-horns.eu


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Projekt TOTEM REX - zatím koncept
PříspěvekNapsal: 02 dub 2017 23:05 
Uživatelský avatar

Registrován: 19 srp 2011 09:39
Příspěvky: 1032
Kraj: ČR - Středočeský
Pokračování tady: viewtopic.php?f=9&t=7113

_________________
https://at-horns.eu


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group