Poslední návštěva: Právě je 25 dub 2024 16:07


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Repra pro rádio Sencor do Citroenu ZX
PříspěvekNapsal: 03 črc 2011 18:53 

Registrován: 03 črc 2011 18:35
Příspěvky: 3
Kraj: ČR - Středočeský
Tak mam dotaz ohledně výběru reproduktorů pro již koupené rádio. Chci jen na rádio ne přes zesilovač. Jinak nechci něco extra, ale zase aby to bylo lepší než to co tam je teď. Takže rádio mám Sencor SCT 4014MR a v autě mam nějaký repra od pioneeru ale už budou starší a moc chraptí. Nechce se mi nic dávat na plato ale tam kde byly ty původní, průměr maj 13cm. Zatim sem si vybral tyhle Fusion EN-FR52520 a tyhle Climax Magnum 1303. Tak bych chtěl poradit který sou lepší, popř. doporučit nejaký jiný ve stejný cenový relaci. A ještě jestli když to rádio vohulim na max nebudou mi ty co sem si vybral nebo podobný chraptět? Ty co tam mam maj 55W RMS rádio zesiluje 4x40W a ty repra chraptí už když mam volume v pulce. Diky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Repra pro rádio Sencor do Citroenu ZX
PříspěvekNapsal: 03 črc 2011 20:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Pokiaľ nieje v tých pioneroch nejaký sajrajt ako piliny kamienky a pod. tak by nemali chrapčať, skus na ich membránu jemne zatlačiť rukou, ak necítiť žiaden odpor a nepočuť úpazvuky tak to tipujem skôr na to, že to rádio už je prebudené a skresľuje.. Áno, je možné že koncový stupeň rádia je už naoplno vybudený t.j. viac to radio nedá aj keď je volume na 50%. Ja na svojom JVC mam zozsah volume od 0 do 50 a je to počúúvateľné tak do 35 na rádiu a do 28 na CD keď mám zapnutý efekt. Keed ho vypnem tak radio do 40 a CD do 34...čiže iba nejaká 2/3 rozsahu. Sencory sú dosť slabé, tuším reálne dávajú tak 4x12-15W na 4 ohm


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Repra pro rádio Sencor do Citroenu ZX
PříspěvekNapsal: 03 črc 2011 21:34 

Registrován: 03 črc 2011 18:35
Příspěvky: 3
Kraj: ČR - Středočeský
aha takže když tam dam jiný repra tak si nepomůžu? A pomohl by mi nějakej zesík? Nějakej slabší třeba co zesiluje 4x 55W (repra maj 55W RMS)??? Něco jako tohle http://www.ame.cz/QIShop/detail/154254_ ... 4x55W.aspx


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Repra pro rádio Sencor do Citroenu ZX
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 21:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Nie som si istý, že či je ten výkon RMS. Volil by som nejakú lepšiu značku napr. Pioneer, Magnat, JBL, Clarion, Alpine, Blaupunkt a pod... Tam su tie výkony udávane reálnejšie aj lepšie to hrá. Len neciem či by ten zosilňovač nezvýšil cenu toho auta o tretinu :twisted:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Repra pro rádio Sencor do Citroenu ZX
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 22:24 

Registrován: 03 črc 2011 18:35
Příspěvky: 3
Kraj: ČR - Středočeský
djmayo píše:
Len neciem či by ten zosilňovač nezvýšil cenu toho auta o tretinu :twisted:


No to asi jo no :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group