Poslední návštěva: Právě je 26 dub 2024 01:05


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 08 pro 2008 21:33 

Registrován: 08 pro 2008 21:22
Příspěvky: 1
Dobrý den,potřeboval bych pomoct se zapojenim pár repráků. Chceme si s kámošem vyrobit takovou tu velkou bednu do auta,určitě víte o co se jedná! Tak jsem si na začátek sehnal pár slabších repráků. Časem se samozřejmě koupí lepší,výkonější! Taka těd k tomu zapojení. Nevím si vůbec rady! Půjde to celé do auta značky Ford Mondeo,r.v.94.
Celkem jsem si sehnal 5 repráků (všechny jsou značky Tesla)
1x Širokopásmový a tento právě nevím přesné označení!! Ale na Vašich stránkách jsem se díval a poměřil jsem ho a vybral jsem aspon jak vypadá! Takže ARE 5804-5815
2x hloubkový ARN 569
2x středový ARX 368
Doufám.že mi aspon trošku poradíte a že Vám těchto pár informaci postačí! Ještě jednou říkám,VŮBEC SI NEVÍM RADY!!! Takže budu rád za každou pomoc!
Zatím děkuji.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 10 pro 2008 16:40 

Registrován: 05 říj 2008 09:26
Příspěvky: 569
Bydliště: Trenčín
Kraj: SR - Trenčianský
Ahoj, tak tieto reproduktory ktoré si vymenoval vôbec niesu vhodné do auta, prinajlepšom vyblednú a prinajhoršom dôjde k ich roztrhaniu alebo vystredeniu. Čo myslíš tou velkou bedňou do auta? Jednu bedňu v kufri v ktorej sú viaceré repráky? Tak by to asi nešlo. Radšej to spravte klasicky, do predných dverí koaxiály/komponentnú sadu, to isté do plata alebo do do príprav v kufri (tam budú asi elipsy) a keď nebude stačiť tak do kufra subwoofer a zosilňovač. Záleží na rozpočte a požadovanej kvalite, poprípade maximálnej hlasitosti.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 10 pro 2008 16:45 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 18:57
Příspěvky: 639
Bydliště: Trenčín city, Slovakia
Kraj: SR - Trenčianský
Ako napísal Drim, nič z toho sa do auta nehodí. Tesly určené na domáce použitie v aute spravia tú vec, že previsnú závesy, stredička sa pokrúti a reproduktor bude drhnúť, chrapčať a všeličo iné, len hrať nie. Takže to čo máš predaj, k utŕženým peniazom prilož nejaké korunky ktoré ušetríš na nejakom zlozvyku a kúp reprá do auta určené.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 10 pro 2008 17:47 
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2008 08:35
Příspěvky: 750
Bydliště: Havířov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Velká bedna do auta má cenu tak akorát jako subwoofer, když teda nechceš nic v autě převážet krom jedné blbé bedny. Jak už ostatní napsali dřív, ty repráky bych nabídnul tak akorát někde na Aukru nebo známým, co by si z nich udělali retro 3 pásma. Do auta jsou nevhodné taky svým dnes už mizerným příkonem. V autě jsem měl kdysi akorát sub TVM s basáky 2x ARN 6614 a ve dveřích koaxy taky od TVM. Každopádně ale už z principu je řešení narvat co nejvíc repráků "ber kde ber" do jedné bedny blbost...

Čím to chceš vůbec živit, rádio už máš, nebo i externí zesák?

_________________
Zesy: Proton AA-1150+P-1100, Dual CV 1462, NAD 912, Transiwatty
Bedny: VA Bear Towers, [ARS 844, 1058, 821], RRR S-30B, RFT B3010
Suby: ARN 312, ARN 930
Ostatní: Denon DVD 3910, TU-1500AE, DCD 715, DRM 540, Dual CT 1462


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 10 pro 2008 22:12 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Takhle to prostě nejde, že seženeš nějaké reproduktory, nějak je vzájemně zapojíš a bude to hrát. Ano hrát to sice bude, ale takhle nelze postupovat.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reprosoustava do auta Ford Mondeo
PříspěvekNapsal: 15 pro 2008 20:59 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008 19:41
Příspěvky: 241
Bydliště: Kolín - middle Bohemia
Kraj: ČR - Středočeský
Jako kluci nade mnou. "Bedna" se v autě používá většinou pro subwoofer. Nejjednodušší a nejlepší cesta je začít s výměnou originálních repro ve dveřích, stačí je mít pověšený pro začátek na radio. U mondea jsou použity atyp, a to 5*8 palců. Je proto nutné použít plastovou redukci pro DIN rozměr 13/16cm. Doporučuju jít rovnou do 16cm komponentní sady. Redukce se dají sehnat za cca 200-300Kč, má je např. Dexon nebo Stualarm.

_________________
H.F.C.K. --------------------------------.....currently domestic audio system under construction!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group