Poslední návštěva: Právě je 23 dub 2024 15:28


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 06 bře 2012 13:09 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Uvažuju, že bych trošku pomohl mýmu audiu v autě v basové části. Nechci nějak přijít o zavazadelník a tak by to měla být relativně malá bedna. Uvažoval jsem o osazení 8" Monacor SPH-210. Zkoušel už někdo v autě repro z týhle řady?
Další problém je v tom, že mám trochu pochybnosti o účinnosti subu v kufru mýho auta, jelikož je M-B W210 dosti dobře odhlučněn a navíc má mezi zavazadelníkem a zadními sedadly palivovou nádrž...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2012 21:49 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Nechceš zkusit nějakýho nízkoprofilovýho Tang-Banda? Parametrově vypadaly některé modely hodně slušně, je otázka, co to v reálu pak bude zač. Ale podle mě by se to vlezlo různě i pod sedačky a tak (výška ~ 8cm) :D
W69-1436
W8-1853
WT-1427G
WQ-1814S

Btw, proč v autě platí, že radši uzavřenku? Pokud bude repro i nátrubek ve stejném poloprostoru jako posluchač...? Chápal bych to někde v kufru, ale např. pod sedačkou by to nemuselo vadit? :roll:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2012 07:54 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Vypadají slušně. Už jen zjistit tři věci:
1. cena
2. dostupnost
3. co všechno jsem schopen nacpat pod sedačky

Jinak tedy mám v zadním platu 4 origo otvory pro 6,5". Dva jsou obsazeny nějakými origo plastovými rádobybasáky (dokonce to má i pasivní 12dB výhybku). Basy z toho ale nějaký extra nelezou, spíš je to jen takový hučobuč. Možná by pomohlo je vykopat, osadit tam 4 ks něčeho normálního a krmit to extra zesilovačem. Jen mně nějak nenapadá nic rozumnýho, co by ve 4ks makalo do objemu cca 500L a zároveň to zahrálo i nějaký spodek.

Proč v autě platí, že radši uzavřenku? Ono to auto je prý tak blbá místnost, že to zvedá určitý frekvence i bez nátrubku. Změřený to nemám a zkušenosti s BR v autě mám jen se špatně laděnou bednou a ta by hrála úděsně i v baráku, nejen v autě (12" v objemu necelých 25L, bez tlumení a BR laděn kolem 70Hz)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2012 08:11 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
1. u posledního jmenovaného se mi zdá cena, ehm, kulantně řečeno neadekvátní na pokusy :lol: a už vůbec ne cpát tolik peněz do aparátu v autě, aby si to nějaká smažka neodnesla...
2. kdysi byly normálně skladem, ale asi to moc nikdo nekupoval
3. 12" už je dost, ale měl jsem v merku tu 10", za teda taky hodně peněz, ale s o trochu lepší prostorovou využitelností

problém je, že podle TS se právě skoro všechny TB sw reproně nehodí do uzavřenky...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2012 14:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Tak jsem se na to koukal, mrknul jsem i pod sedačku a vypadá to blbě. Jelikož má ta moje plečka elektricky ovládaný a vyhřívaný sesle, tak pod ně nenarvu skoro nic. Musel by se udělat nějaký zásah do podlahy a to se mi moc nechce.
Takže zbývá jen bedna do kufru, nebo osazení něčeho do plata.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2012 12:09 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Ještě mě napadlo něco vzadu NAD podběhy, nevím kolik tam máš místa, ale myslím v Omeze by to tak jakože zkompaktnilo kufr a nevyužitej prostor by vyplnily nejspíš dva 8" - na každou stranu jeden 8-)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: SPH-210 jako sub
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2012 20:28 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Tady je foto kufru... :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group