Poslední návštěva: Právě je 24 dub 2024 02:05


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 19:37 

Registrován: 29 kvě 2009 20:01
Příspěvky: 140
Bylo to zapojené GL-2400-Driverack PA-Lexon 2000XL-2xSub s LF18N451.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 01 srp 2011 10:36 

Registrován: 21 úno 2011 23:26
Příspěvky: 10
Kraj: ČR - Ústecký
Ale ono když se podíváte na vnitřek tak je dost možné že je to konec ala QSC RMX 2450, jen je úplně jinak uspořádaný a se spínaným zdrojem... Mimochodem už jsou na světě i měření výkonu a vypadá to že co kus, to originál :D
Jednou naměřeno 837W/4 ohmů na kanál při zatížení obou kanálů
Podruhé naměřeno 910W/4 ohmů

Zde jsou fotky:
http://www.pa-forum.ro/viewtopic.php?t=1188

Zpracování není zase až tak sračkovité, ale nikdo ještě neví jaké 4 páry tranzistorů jsou v konci atd... A to ještě prosím si prohlédnout ty čínské mrňavé relátka (16A) na ochranu beden. :D

Hlavně za tu cenu za kterou se to tady prodává... Dyť si proboha jen uvědomte kolik stojí takové originální součástky do takovéhoto zesilovače, pak nějaká ta skříň a v neposlední řadě se musí zaplatit dělníci a doprava k nám.
Tohle prostě není kvalitní zesilovač a až se Vám to pánové posere, tak ještě zapláčete. Ale nezapomeňte... Já Vám to říkal :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 01 srp 2011 12:13 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Spousta levných zesilovačů hraje velice dobře, otázkou jen co to udělá, když v zesilovači něco odejde, pokud to nevezme s sebou repráky, tak je to ok, ale když je vezme s sebou, tak se to sakra podraží.
Jinak třeba jen můj zákazník si hodně pochvaluje A řadu zesilovačů od Omnitroniku...

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 01 srp 2011 14:16 

Registrován: 21 úno 2011 23:26
Příspěvky: 10
Kraj: ČR - Ústecký
Tak zrovna tyhle Omnitroniky vypadají zpracováním daleko lépe než-li jejich bráškové z P řady...
Třeba p. Mikeška měl snad 6 nebo 8 kusů A3800 a nepos*al se mu ani jeden... Nechci tu firmu hájit nebo doporučovat, ale těm Omnitronicům bych věřil víc než tomu lexonu :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 12:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Tak tady máte foto vnitřku toho zázračného Behringera...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 12:33 

Registrován: 21 kvě 2011 09:59
Příspěvky: 27
Kraj: SR - Prešovský
Akurat som ho vcera obzeral ,pridal si tu foto jak na zavolanie nikde som sa k nej nemohol dopracovat,ale co je dnu k tomu sa neviem vyjadrit :shock: :shock: pride mi to az smiesne ako to moze davat aspon polovicu toho udavaneho vykonu. Mate s nim niekto skusenosti ?? Poradte oplati sa mi kupovat tento alebo racej epx 3000. Viem ze behringer nieje boh vie co ale bude to hrat iba par krat do roka s velkou vykonovou rezervou.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 15:10 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Fotka o zesilovači nic moc nevypovídá. Snad jen to, že ty kondíky u ventilátoru budou dost namáhané teplem a že šetřili hliníkem. Ale třeba taková řada GX od QSC nevypadá vevnitř o moc lépe.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 15:47 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
Já jsem před nedávnem VŠE od Uliho prodal a zvuk se IHNED ZLEPŠIL a osobně už nikdy nic nechci od Behringera dostat do ruky a když budu muset (zvučit na cizí apec), tak pokud to nebude kritické (zesák, mix, cross) tak to VYPNU, v nouzi dám do NULY. Tím si maximálně polepším a nic s tím nepose....
Uli se zjevně snaží o hudební perpektum mobile. Výkon 20kW/2ohm, váha 1kg, velikost 0,5U :lol:

Praxe a zkušenosti hovoří ale o přesnem opaku. Behringer v PROFI aparátu zkersluje, hoří, desky plošných spojů uvnitř case jsou 0,5mm od case samotné (tudiž náchylné ke zkratu - stalo se několikrát), ochrany nefungujou, EQ neekvalizuje a šumí, kompresory zvuk ztiší, ale posílaj do zesů čtverce, ss,... DÍKY NECHCI


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 15:49 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
podle mě vypadá gx oproti téhle parodii jako hi-end :D
http://www.repromania.net/o-nas/drobek/ ... x-5-17.jpg


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 15:58 

Registrován: 24 kvě 2010 09:43
Příspěvky: 59
Kraj: ČR - Ústecký
jakej že to má mít výkon? Když si odmyslím ty velký kondy, tak mi to spíš připomíná dvdčko, nebo maximálně zesilovač k nějaký domácí 2.0.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 16:05 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
2x3000W :D:D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 16:05 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Safa na zvukarine uz neco meril http://www.zvukarina.cz/forum/zvukova-technika-zesilovace-behringer/behringer-inuke-nu-serie-t2851.html

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 16:25 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
No, tak z té fotky bych tomu uvěřil 2x300W d 4 víc ani prd :-D Kdby to nebyl ULI, tak bych možná přivřel oko... A pokud to má 3000W na kanál, tak opravdu onych 5sec pak jde zes do kytek, s ním i vše na něj připojené....


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 19:25 

Registrován: 06 srp 2009 09:53
Příspěvky: 303
Bydliště: Zašová
Kraj: ČR - Zlínský
čau, tak co? už má někdo osobní zkušenosti? měl to někdo v ruce a u ucha?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 21:21 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2011 18:07
Příspěvky: 137
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kraj: ČR - Jihomoravský
Přesně jak říká jmalyska , maximálně 2x300 W a to je technicky strop ! osobně tento kus neznám , ale když vidím ten vnitřek tak vidím nástupce nového Mc crypt nebo scytec :lol: , Proboha , už jsem se několik podobných vynálezů měl v rukách a blbec musí uznat že výkon 2x3000W je vlastně 6kw , což je absurdní k vhledem DPS co tam je , u takého výkonu jsou proudy jak prase a nevím co by je na těch mini tištěných spojích přeneslo . Asi se shodnem všichni jak bylo řečeno : novodobý klamný výstřel pro zákazníka s vylhaným výkonem :twisted: A stejně nechápu i tak jak někdo může udávat výkony třeba 2x4000W ? Samozřejmě je to reálné , ale k čemu ? nebo na čem to kdo chce skoušet když v reálu žádné repro běžně užívané nesnese RMS víc jak 1500W a to je ku... výkon , nebo přemýšlím jak rozložit zapojení více beden aby vůbec byl výkon využit , také výkony jako 4kw a více z jednoho zesíku , je výkon který si určitě nikdo z vás nedokáže predstavit co je to za fyzická síla , pokud by ten výkon byl pravdivý a odpovídající repra k tomu , tak shodíte barák a ohluchnete :mrgreen: , já jsem zažil z jednoho zesu a dvou páru beden pravdivý výkon 2x1800W a to je neúnosné , že se vám spustí i krev z nosu a pomalu z uší ! Prostě když tady čtu ty brutální výkony , tak mě to unavuje , protože realita je zcela jinde . Doufám že jsem nikoho svím názorem neurazil , ale nejsu zedník abych plácal nesmysly . Toď k tomu vše .

_________________
Vlastním :
Žádné zesilovače , nýbrž svářečky . Žádné reproduktory , nýbrž masážní monstra .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 21:42 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Na tohle už fundovaně odpověděl Thales.

Když k sobě dáš zesilovač co má 6000W, a dva reproduktory co mají každý 3000W, tak to spolu přeci musí mluvit. :-D

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 21:57 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
Mě osobně taky zesáky nad 2x2kW nejdou k srdci, beru ještě, že se dělají 1500W 21", někdy i o něco málo W více, ale než se trápit se dvěma 21", tak raději čtyři 18" kilowaty a zahraje to více :)

crashmann - souhlasím


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 22:38 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2011 18:07
Příspěvky: 137
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kraj: ČR - Jihomoravský
No právě , rád bych viděl ty repráky co mají víkon 3kw když počítám jeden kus , to je 3kw na jeden reprák a to nelze pokud nejsou dva paralel v bedně a to už snad , na jeden kus to je fyzicky nemožné když beru v potaz jaké repra se dnes dělají , jinak by to musel být kýbl aspoň 24" a s cívkou aspoň 7" a chlazen jakousi olejovou vlastní lázní , to už jsem viděl a byl to 21" s RMS 2200W . Ale taky nejsem zastánce brutálních výkonů z jednoho zesu , vždy je lepší mít výkon rozložený než z jednoho a na doraz .Aspoň tak si to myslím . Já osobně tahám 4 koncáky , co pár , to zesík a nemusel bych a jsem daleko víc v plusu ve spolehlivosti a možnému odčoudění než z jednoho zesu a páru beden v dorazu .

_________________
Vlastním :
Žádné zesilovače , nýbrž svářečky . Žádné reproduktory , nýbrž masážní monstra .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 23:16 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Z této fotky poznáte prd. Až budu na normálním internetu, tak uploaduju lepší.
Já bych ty výkony zas tak nereálně neviděl. Vemte si PC zdroje. Taky tam moc hliníku nenajdete a dává to proudy jako prase. V tom je prostě podstata a kouzlo PWM.... Co se týče odevzdávaných výkonů, tak jde spíš o výkonovou rezervu. Do repráku o příkonu 600W můžete s klidem ve špičkách prát 1,5kW, ovšem ve špičkách a né dlouhodobě. A tom všem je dynamika. Když budete hnát zesilovač stále nadoraz, tak si moc nepolepšíte. Proto se bedny o příkonu 1kW standartně krmí 2kW zesilovači.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: BEHRINGER NU 6000 DSP
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 23:32 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2011 18:07
Příspěvky: 137
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kraj: ČR - Jihomoravský
Plně souhlasím s kalvojovou teorií ? je celkem podstatné brát dlouhodobé zatížení a špičkový výkon , čili i ten zesík o výkonu 4kw na kanál , je schopen stabilně dřžet asi půlku což už v reálu je možno výkon plně využít . V dnešní době se to vše popisuje jinak , co se týká výkonů , pro prodejce je lepší uvést maximalní špičkový výkon jako hlavní udávaný výkon a potom v podpisu parametru je sínusový výkon atd a to už nemá ten správný prodejný podkres :lol: , Já jsem zvyklý na starou školu kde se vždy uváděly k výrobku výkony stabylního zatížení a RMS jako hlavní specifikace zboží a vlastně to je nejpodstatnější faktor , aspoň můj názor .

_________________
Vlastním :
Žádné zesilovače , nýbrž svářečky . Žádné reproduktory , nýbrž masážní monstra .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group