Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 23:56


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 12" Wharfedale
PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 11:29 

Registrován: 25 zář 2008 21:01
Příspěvky: 60
Bydliště: hradec králové
Dostaly se mi do rukou čtyři kusy 12" středobasů od tohoto výrobce, samozřejmě spálené. Nějakej doveda, v rámci zjišťování ,,proč to chrastí´´ sundal z jednoho kusu membránu nožem. Takže mi tim dost přidělal práci. Ale teď k věci. Potřeboval bych nový cívky a k tomu jednomu zpzněnýmu chudákovi i membránu a středičku(nebo jak se to jmenuje, myslim to dole u magnetu, zvlněný, béžový, hadrový). Problém nastal ve chvíli, kdy sem vzal do ruky šupléru a posléze sednul k internetu. Cívka s vnitřním průměrem 40mm se asi nikde nedělá a posílat to na převinutí asi nemá cenu, vzhledem k možné hodnotě měničů. Poradí mi prosím někdo, kde se k takovým dílům dostat? Předem díky za odpovědi.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 12" Wharfedale
PříspěvekNapsal: 22 pro 2012 00:31 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2011 18:07
Příspěvky: 137
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kraj: ČR - Jihomoravský
Ono sehnat jde všechno , ale vycítil jsem že si to chceš asi dělat sám jestli se nepletu , máš nějaké skušenosti s týmto repasem měničů ? Pokud ne , tak se do toho ani nepouštěj , většinou to dopadne tak , že zničíš nový materiál ( drahý ) a v nejhorším případě už nenávratně :( , pokud to chceš řešit , pošli fotky a popř. přesně oměřenou magnetickou mezeru a cívky bych ti byl schopen udělat , ale ne hned protože jsem celkem časově vytížen a nebo popros zde profiky z webu , ale otázka zásadní je : cívky jsou motané na dvě vrstvy kulatým drátem , nebo plochým na jednu vrstvu , ? Toto je dost důležité vědět ! zaměnit typ vinutí nelze ! prolínal by se magnetický tok v mezeře a repro by hrálo (sice na prd ) , ale s absencí X výchylky .

_________________
Vlastním :
Žádné zesilovače , nýbrž svářečky . Žádné reproduktory , nýbrž masážní monstra .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group