Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 12:26


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 16:52 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Původ těch gum jsem řešil hned ráno. Je to made in Russia a nikde se na tom nedá dohledat rok výroby. S tou oxidací to nemusí nutně být latina (nezapomínejte, že bydlím v gumařském kraji!), ale taky to nebude všechno. Asi je zkurvená směs. Na omak to je tvrdší materiál než na letní sporťáky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 19:44 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Pro šetřílky vyhoví i Sava Eskymo a nebo protektory Vraník. Navíc na sněhu je každý mm vzorku znát, takže radši 7mm Savy, než 5mm Michelin....

Já mám nejhorší zkušenost se starýma zimákama Matador, to šlo zapadnout i na parkovišti před fabrikou.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 00:04 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak pokud je to znát i na omak tak to je pak jasný.Stará guma je to samé co tvrdá směs a chová se to příšerně i na mokru.Naprosto stejné příznaky hrabe to v 60 km.Loni napadl poprašek sněhu a já se nemohl ani vydrápat na obchvat.Chlap co mě předjížděl na mě koukal jak na trubku.... :D
Tak se asi rusové rozhodli Nokain zlikvidovat.A zdá se ,že to půjde rychle.
Za mě když zimní guma tak Good Year Ultra grip měl jsem 6,7,8, a už je snad 9.
To je v zimě opravdu radost ;) Krom toho jedna mě vydržela snad 5 sezon.
Dnes mě štvala zácpa v Regensburgu.Omezení na plzeňské dálnici,kolony.Nehoda na jižní spojce kolony.No nic neobvyklého .Tak jsem hrál kličkovanou.Nejhorší,že tu už hrála taky spousta ostatích řidičů. :)A aby toho nebylo málo.Krom naprosto šíleného pracovního dne.Tak mého psa který přežil operaci páteře.I když to zprvu vůbec nevypadalo dobře.Dnes v doprovodu tchýně porazilo auto. Zašili mu tři packy,vytrhali nějaké drápky a zuby.Zlámaného nemá snad nic.No snad se z toho zase vykřeše....


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 00:44 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
scarabeo píše:
Za mě když zimní guma tak Good Year Ultra grip měl jsem 6,7,8, a už je snad 9. To je v zimě opravdu radost ;) Krom toho jedna mě vydržela snad 5 sezon...

To musím potvrdit. Jezdím na nich už několk let a přežily bez většího opotřebení i moji lennost/zapomenutí přezout po zimě a občas jsem je tak drandil i přes léto ... To jsou super gumy.
Právě váhám mezi těmito a Continental ContiWinterContact TS 850, co mi byly doporučeny, jak jsem psal.

EDIT: po dlouhých úvahách a čtení koupeny aktuálně akční Continental WinterContact TS850 195/65 R15 T91 ... tak uvidíme :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 08:37 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak když už se to tu převrátilo od "co vás sere" do ankety na téma "nejlepší gumy na světě", dovolím si taky přispět:
Je mi naprosto u prdele, jakou mají gumy trakci na prašanu a jestli mají o metr kratší brzdnou dráhu na curlingovém ledu. Nezajímá mě ani kilometrový proběh, protože najedu za zimu stěží 3000 km a po pěti letech guma stejně spolehlivě zestárne věkem. Nezajímají mě ani nějaké testy Autobildu, protože jsou pro mě stejně užitečné jako testy ve Stereo+Video a je mi šumák jak dopadly pneumatiky 235/45 R19, když jezdím na patnáctkách.
Myslím, že většina normálních lidí jede po opravdovém sněhu tak dvakrát za zimu a to se dá přežít nebo prostě počkat. Jinak se z 99% jezdí po asfaltu. Protože ale bydlím v podhůří, tu a tam se přeci jen dostanu na kopec, kde je naváto půl metru i víc. Na to vám ovšem nepomůžou žádné Kurvagripy s lamelami do kosočtverce a koenzymem Q10 ve směsi. Na to tady vozíme v kufru lopatu a řetězy.
Takže po zimákách chci jen toto: Aby seděly za běžných podmínek na silnici, vydržely mi aspoň tři roky, nedělaly v autě kravál a kdybych nedejbože některou gumu prorazil, aby mě nová nestála půl výplaty. Nic víc.
Teda vlastně ano: Aby se na nich nedělaly boule jako onehdy na Barumkách.

Akusta: Co to je lennost? To je vlastnictví léna?
Teda já nevím, nepřezutí po zimě - to nemůže být pouhé zapomenutí. To je jako čurat bez vyjmutí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 10:08 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Jejda - dík za korekturu. To jsem zase nekoukal a dal češtinovi na prdel. Samozřejmě lennost -> lenost.
Ad čurání bez vyjmutí:
Moje ženská mi párkrát v minulosti řekla: Měl bys přezout gumy, už je duben !
Já na to: Jasně, no jo. sakra ... Zařídím.
A nezařídil. Spousta pracovních věcí atd. zařídilo, že jsem to zapomněl 5 minut poté, co mi to připomněla. A pneumatikového guru nemám.
Ale zajímavé je něco jiného - jak to ty GY dobře snášely. Sice léto jako letos to nebylo, takové teploty už by na tu měkkou směs byly vražedné ... ale ani se nějak moc víc neojely. Ty 3 (někdy i 4) roky mi vydržely vždycky. Tož tak.

//admin: odstraněna citace

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 11:33 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Petře, je opravdu nutný citovat celý dlouhý příspěvek, který si může každý přečíst o řádek výš?

A jak to popisuješ, jde vlastně o nedůslednost paní Akustové. Ransomová dobře ví, že něco chlapovi říct nestačí. Když jdu do práce, vždycky zkontroluje jestli mám svačinu, klíče, doklady, jestli nemám naruby slipy a jestli mám obě ponožky stejný. Pak mi ještě dopne brašničku a plácne mě přes prdel, že můžu jít.

Teď mi došlo, že bych vlastně měl poprosit Tvou paní - ať na tebe dohlídne abys hned necitoval všecko co se tady napíše.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 14:02 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 17:26
Příspěvky: 371
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Dobrýýý! A když přijdeš z práce, tak ti kontroluje, jestli na něm nemáš kroužky od rtěnky, ne? :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 18:06 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ransom: je tohle, sakra, nutný ?

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 18:11 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
ransom píše:
Když von si začíná.

Sice to je zase o kousek vedle. Ale tady si začínáš Ty, Tome :lol:

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 18:14 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Díky za podporu, Kryštofe :lol:
Tom nám zase vypadl z role. To už je tu takový nevadící folklór (hlídá se jen nadbytečná citace) ... Těch piv na příštím srazu asi bude víc ... :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 19:54 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
TheKytu píše:
ransom píše:
Když von si začíná.

Sice to je zase o kousek vedle. Ale tady si začínáš Ty, Tome :lol:

Nesúhlasím.

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 19:57 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
neclovek: nechceš to už nechat plavat ? Nebo to zase celé pojedeme jak mimina od začátku ?

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 20:11 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Akusta píše:
Tom nám zase vypadl z role.


Vůbec nevím o co ti jde. Jestli narážíš na tu smazanou citaci, tak s tím já opravdu nemám nic do činění. Na to se zeptej admina.
Když jsi mi na Tvých Starých strojích smazal celé vlákno s odůvodněním že tam "moc filozofuju", neřekl jsem ani popel. Je to Tvoje fórum a respektuju to. Tak se nečuř že po tobě někdo vyžaduje dodržování pravidel tady.

Když jste všichni tak chytrý - všimnul si někdo, co napsal Scarabeo, že mu tak tak přežil pes? Nebo je to všem jedno? Pes, kočka, kůň, králík, andulka, to je jedno. Je to prostě rodina.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 20:47 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Šlo o ty pindy o paní R a paní A. Já jsem tou mou zmínkou o komentáři ženy chtěl jen naznačit, že že ač mi to žena připomněla, že jsem se na to přezouvání vykašlal a pak zapomněl. A že jsem v tomto lajdák. To bylo vše. Baby bych do diskusí nezapojoval. A už vůbec ne těmi následnými levnými komentáři !

Nejsem nasranej, snažím se mít smysl pro humor. To už musí být, aby mne něco doopravdy nasralo. Ale jak už jsme si řekli, některé věci se nemusí přehánět. Pak by nebyly potřeba dětské reakce jako "On si začal ...".

A když už je řeč o pravidlech - co takhle pravidlo první ?

O mou citaci nešlo. BTW kritika mých citací je věcí pouze Lukáše. Někdy je použiju ne jako odkaz na už neviditelný text na stránce kdesi v minulosti, ale pro zpřehlednění reakce - když to dám pod dlouhým textem, kde odpovídám na určitou větu toho textu, čtenář nemusí číst celý původní text. Tohle použití je věcí názoru. Ale pokud mi Admin napíše, že si to tu nepřeje, budu to respektovat.

Když jsem po přečtení Tvých potíží s Nokianem začal intenzivně hledat na webech, chtěl jsem Ti pomoct analyzovat problém. Co jsem zjistil, jsem sem pak napsal. A teď se vše tradičně zironizovalo a stojím na pomyslném pranýři. To je v pořádku ?

Staré Stroje sem netahej. To si řešíme tam.
A dál bych se v tom nepitval. HOWGH.

A na Tvůj dotaz ohledně Scarabea: ironizací příspěvku jsme se zaměřili (po kolikáte už) na totální hovadiny a důležitá info, jako zmíněné starosli Pavla, zapadla v tom vyrobeném balastu. Aspoň vidíš, kam ta ironizace vede ... unikají důležitosti.

Promiň Pavle, já ten text fakt přehlédl ... :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 20:58 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Já jen nechápu proč furt všechno tak rozpitváváte, když by se to obešlo opravdu jen v pár odpovědích. Ale už si toho nebudu všímat, akorát tím přikládám do ohně.

A rozhodně mi není jedno, co se stalo psovi. Zvířata mám hodně rád a nemyslím si, že z toho vyplývá opak jen proto, že jsem tu nic nenapsal. Ostatně, neřekl jsi k tomu nic ani Ty...

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 21:34 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Oba aktéři se tomu všemu dodatečně zasmáli - kdo se těšil na souboj, toho zklameme. Zase nic :lol:
Ono taky o nic nešlo ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 22:07 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
V pohodě pane Akusta. ;)
Ještě že tak. Už jsem myslel,že dojde snad i na nože.Pusťte si radši nějakou dobrou muziku...
Já nevím ,ale možná že je špatný celý tohle vlákno. Stěžovat si. :D
Ale je fakt ,že se mi trochu ulevilo když jsem to sem napsal.Přišla i SZ.Pes na to kolik mu je je velkej bojovník.Dnes se už zvládl vyčůrat a zvedl trochu i packu.Chtělo by to nějakou hárající fenu v okolí to ho vždycky nakoplo když bylo nejhůř. ;) Nechci to zakřiknout ,ale myslím,že to dá.
Omlouvám se za OT.Vlastně bych to měl spíš napsat do rubriky co mě dnes potěšilo. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 22:27 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak snad se z toho dostane ;)
Jinak souhlasím - od začátku se mi tohle vlákno moc nelíbilo, proto jsem se tu taky k ničemu nevyjadřoval.
EDIT: Teda pardon, vyjadřoval když jsem se ptal na ten blackbox...

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 17 říj 2015 22:52 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Citaci jsem smazal po přečtení ransomova příspěvku, kdy tam byla v podstatě zbytečně když příspěvek navazoval. Jinak si myslím že se tady na tom příliš nebazíruje a nikdo není zbytečně buzerován.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group