Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 04:55


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 432 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 09 črc 2015 23:03 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Kde jsi byl? Myslím místo v hale.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 09 črc 2015 23:08 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
stiglitz píše:
Kde jsi byl? Myslím místo v hale.

Sektor 122 řada 5 ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 09 črc 2015 23:21 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ale vzal to čert - už se těším do italského městečka LUCCA na mého miláčka Marka Knopflera, který zde v rámci svého turné vystoupí na letním festivalu
https://www.youtube.com/watch?v=zYaSBvzwjKU#t=52

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 10 črc 2015 00:07 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Včera jsem tu propás Suzanne Vega; v Měšťanský besedě :cry:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 01:21 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Vrátil jsem se z téhle Rakouské kapely:
https://www.youtube.com/watch?v=Jcz42sfvO1Y
https://www.youtube.com/watch?v=FRXWNddfQFY
https://www.youtube.com/watch?v=Ew3Zku6-Jxs
Jsem nadšen. Bylo to venku, přiměřená hlasitost, nazvučené to podle mého bylo velmi dobře. Uši mně nebolí :)

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 19:38 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Akusta píše:
stiglitz píše:
No, tak jsem na JP byl, problémy se zvukem jsem zaznamenal při první skladbě, pak už to bylo v pohodě.

Kravina. Jestli jsi to neslyšel, tak pak už máš ty uši zničený a je pro Tebe škoda za ty koncerty ty prachy dávat ... bylo nás tam víc a všichni jsme se shodli, že zvukař JP to posral. Shodou okolností jsem četl příspěvky z koncertu JP v aréně v roce 2011 a připomínky lidí byly ty samé. Jako přes kopírák.

http://kultura.idnes.cz/diskuse.aspx?id ... 3_hudba_ob

cituji třeba ... "
jiricekL Zvukař

Kapela šlapala super, Halford si málem vyřval hlasivky, ale zvukař by potřeboval zastřelit. Vůbec nechápu, jak se tohle může stát. Byl to snad nejhorší zvuk, jaký jsem v Aréně slyšel. Zpěv nebyl chvílemi slyšet, dokonce někdy i vypadával. Když hrály samostatné nástroje, tak to celkem šlo, ale jakmile se spustily kytary, šlo to do kopru, jen dunění. Již dlouho jsem neslyšel, aby i výšky byly takhle přebuzené.

gobak Re: Zvukař

Naprostý souhlas. Šíleně přepálené. Ale já v tomhle stánku nezažil dobrej zvuk nikdy.

Shogun Re: Zvukař

Já se ptám pane zvukaři PROČ. Vy jste tu skvělou show úplně zabil! Whitesnake se ještě poslouchat dalo, ale u JP jsem měl pocit, že ohluchnu. Od poloviny koncertu už jsem měl jenom mžitky před ušima a ani sem nedokázal vnímat, kterou písničku hrajou. Prostě jedna dunivá koule. Orientovat se dalo snad je podle Hardfordova ječáku, který občas vyniknul a moje uši úplně dorazil. Škoda - pro mě zvukově velké zklamání.
"
Tohle je podle Tebe OK ?

Ták. Já jsem slyšel všechno, jestli Ty ne, pak máš uši zničený Ty, já nikoliv. Slyšel jsem zpěv, kytary, basovou linku, neměl jsem problém .
Václav "Noid" Bárta se zjevně taky neměl problém, seděl hned pod námi, po koncertě jsem se jej sice neptal, ale nevypadal nasraně, odcházeli jsme z koncertu dá se říci společně. He. Jestli si myslíš, že je pro mě škoda dávat tyto peníze za tohle, tak Ti s klidným svědomím povím, že já jsem neměl pocit vyhozených peněz, bavil jsem se dobře, byť už například nechodím do kotle, čili na plochu. Koncert skvělý, takže jsi prachy naopak vyhodil Ty, ne já. Bylo nás tam taky několik, shodli jsme se, že výborný, no, podobně jako na Iron Maiden, Black Sabbath, Manowar, AC/DC, Kiss, Scorpions...
Neboť to že jsem neslyšel výrazně velký rozdíl, znamená, že mám zničené uši. Můžu to taky pochopit tak: všichni zvukaři, jež si najaly tyto veličiny, potřebují zastřelit, bezpochyby nerozumí své práci.
Nejsem netopýr, a nechodím na koncerty hledat chybičky
Toto není výzva ke konfrontaci, a zároveň to je všechno, co si o tom myslím.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 21:11 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
stiglitz píše:
Ták. Já jsem slyšel všechno, jestli Ty ne, pak máš uši zničený Ty, já nikoliv. Slyšel jsem zpěv, kytary, basovou linku, neměl jsem problém. Václav "Noid" Bárta se zjevně taky neměl problém, seděl hned pod námi, po koncertě jsem se jej sice neptal, ale nevypadal nasraně

Asi Ti uniklo, že ty 3 odstavce citovaly ty reakce lidí z 2011 ...

Ale to je fuk. Jakmile vyšla na světlo boží skutečnost, že nějaký Vašek nebyl nasranej, není důvod pochybovat o kvalitě nazvučení
:lol: :lol: :lol:
Já myslel, že je to tu Reprománia a ne Blesk či Super ... Ale OK - nebudem to pitvat. Nestojí to za to. Ale je dobře, že je tu prdel. Dík.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Naposledy upravil Akusta dne 12 črc 2015 21:21, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 21:20 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Ne, neuniklo, ale proto, že jsi je citoval, aniž jsi tam byl, docvaklo mi, že se s těmito ztotožňuješ.
V"N"B je aktivní hudebník, můžeš na něj mít jakýkoli názor, já ho respektuji. Ale neptal jsem se ho. Viz předchozí příspěvek. Hlavně že jsi se nenaštval. Pohoda. Mimochodem, byl tam známý na Def Leppard, říkal, že JP měli lepší zvuk, DL byli přebasovaní, ale mám ještě ještě kolegu v práci, z téhož koncertu byl unešen.
Tak nevím.
Měj se. Hlavně měj pochopení pro nás, z Burano Aires.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 13 črc 2015 03:08 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Jj, jsem v pohodě. nemám proti nikomu nic. Ale už jsem pár dobrejch konvertů slyšel a speciálně v halách platí hlavně jedno: zvukař se nesmí nechat unést, aby to solil jako blázen. Venku pod širákem to není tak kritické (ne, že by to tam mohl rvát naplno, ale snese to trochu víc díky větší pohltivosti prostoru). Ale v halách musí bejt strašně opatrnej.

A jestli sis pozorně všiml, tak u předkapely byla 1. skladba silně přeřvaná. U druhé skladby to trochu stáhl a v tu ránu to začala být super muzika. Kdyby tohle udělal u JP, mohlo to být 100x lepší. Jenže neudělal. A protože takovéto základní věci jako mj. přizpůsobit celkový výkon danému prostředí prostě profi zvukař musí umět, má smůlu: považuju ho proto buď za lajdáka nebo rovnou za tele. Bohužel pak mají smůlu všichni.
Při přiměřeně nižším výkonu si vychutnáš všechno: detaily zpěvu, nástrojů - prostě vše.

Ale už to tu nebudeme dokola řešit. Určitě víš, co a jak myslím. :)

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 13 črc 2015 19:01 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
V pohodě. Jo, uznávám, asi už jsem z těch koncertů hluchej, jak dělostřelecká kobyla, protože i na festu se nacpu dopředu, hlavně když jsem ožralý, a to já dovedu. Měli jsme taky tichou domácnost, kdy já byl po víkendu, a žena měla angínu, tak nemohla mluvit. Five Fingers mě moc nevzali, i když jistý kvality měli. Ale každý nějak začínal.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 13 črc 2015 19:36 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No a záhada je rozluštěná! Zvukaři kurvěj koncerty kvůlivá vožralým Stiglitzům.
Takže žádný chrániče sluchu, ale antabus.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 13 črc 2015 20:02 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Ne ne. V Praze jsem neby vožralej, jsem měl jeden Starápromiň za 40,-, ale jindy jo. Hlavně na festech.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 14 črc 2015 17:06 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Nejdete zítra někdo v Krumclu na Blackmoore's Night? Jako předkapela bude Góthien, které mám docela rád. Ale nejspíš to nestíhám :?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ?
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 15:06 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
scarabeo píše:
No přiznám si to.Závidím ,Tak si to pořádně užijte. ;)
No je jasný kdo u Vás doma nosí kalhoty.Takle překopat všem plány... :)
Rychle na dovču někam na jih dokud to jen jde.Možná ,že brzy.....

No tak se mi to krátí - vyrážíme už zítra. Po návratupak o středečním Marku Knopflerovi (LUCCA) poreferuju.
Teď mám ale v rámci příprav na cestu jedno veliké dilema: je to tu trochu OT, tak jen stručně :

Běžně jezdím z bezpečnostních důvodů s autokamerkou, ale teď jsem narazil na pár linků, že třeba v Rakousku je zakázaná ... někdo tvrdí, že průser nebyl, jiný zase, že až desítky tisíc EUR pokuta ... tak nevím ... zase na druhou stranu prý to uznávají u soudu jako důkaz ... přitom to prý není povolené ... https://www.google.cz/#q=autokamera+v+rakousku ...
Samozřejmě videa na Youtube nedávám a jiná kraviny nedělám. Navíc se ty 5 minutové smyčky po několika hodinách přemazávají cyklicky ... Jen v případě zamčení daného záznamu nárazem nebo ručně se ten kousek nepřemaže ...
A zda se to smí v Německu, vlastně taky nevím ... někde jsem četl, že ne ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 16:17 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Rakousku se musíš buď obloukem vyhnout nebo prostě být smířený s tím, že tě za něco (za cokoli) podojí. Stejně jako na Ukrajině. Za kameru, za vestu, za jakýkoli třeba i fiktivní přestupek.
Já jedu k moři s kamerou. Pokud něco budou remcat, sežeru ji i s kabelem a nabíječkou a ať si ji hledají sami.
Je to zajímavý. Rakušáci jsou po Polácích a Italech nejbigotnější katolíci. Ale aby brali vážně Biblí nařizovanou vstřícnost k návštěvníkům z ciziny, to né.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 16:32 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Rakousku se musíš buď obloukem vyhnout nebo prostě být smířený s tím, že tě za něco (za cokoli) podojí. Stejně jako na Ukrajině. Za kameru, za vestu, za jakýkoli třeba i fiktivní přestupek.
Já jedu k moři s kamerou. Pokud něco budou remcat, sežeru ji i s kabelem a nabíječkou a ať si ji hledají sami.
Je to zajímavý. Rakušáci jsou po Polácích a Italech nejbigotnější katolíci. Ale aby brali vážně Biblí nařizovanou vstřícnost k návštěvníkům z ciziny, to né.


Jj, máš pravdu ... http://forum.ihvar.cz/read.php?4,249386,page=3

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 16:50 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ta diskuze jenom potvrzuje moje doporučení: Vyhýbat se bambusovým zemím, kde žijí primitivní lidožroutské kmeny. Jezdit autem do Rakouska je skoro stejná blbost jako když ty dvě český buchty couraly po pákistánských kopečkách. A nebo je potřeba to brát jako riskantní adrenalinovou kratochvíli (a nestěžovat si, když ti za špatný parkování uříznou nohu).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 17:05 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Jezdit autem do Rakouska je skoro stejná blbost jako ...

Já nejedu tam ... já bohužel tudy musím do IT - a to jsem si raději vybral variantu přes Německo, kde jedu pře AT jen necelých 100 km ... (Kufstein - Brenner). Kdybych mohl, jel bych jinudy ...

Ale to vzal ďas. v nejhorším ji na hranicích sundám ... Daleko víc mne zajímá, jestli se mi podaří propašovat normální kameru (ne tu autohračku) na koncert MK. Jestli to bude jako v 1986 na Nepstadionu v Budapešti na Queenech, kde nás prohlíželi 100 m před stadionem, tak asi ne. (faktem je, že tam je zajímaly víc ostré předměty a blbé boty, aby jim nezničili ten pěknej trávník ...).
Akorát by mi vznikl "nerudovskej" problém. Když kameru nechám někde parkovišti, tak mi ji někdo ukradne. Vozit ji z Luccy na pobřeží nechci, protože v den koncertu budeme čumákovat po to krásném městečku ... a budu si chtít něco natočit ... a pak už večer jen zasedneme na koncert.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 20:32 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Minulý týden jsem projel 2 x Rakousko a Itálii.Vše v pohodě.Kamerku jsem neměl protože mi před tím chcípla.Dřív jsem tam běžne jezdil s kamerou...
Jen nevím jestli mi nepřijde pozdrav s fotkou,ale bylo to max. jen o nějaký ten kilometr.
Hůř dopadl pán z Brna co na zůžení kde bylo 80km jel tak asi 150.Hned na kopci ho taky sejmuli....
Na jaře jsem zjišťoval u na ÚAMK jestli musí být v Německu hasící přístroj pro služební auto.Prý nemusí.
Řekli mi ,že předpisů jsou dva druhy.Obecné dodržování předpisů rychlost,alkohol a pod. platí vše .
Ale technické věci ve výbavě vozidla podléhají prý předpisům země kde je vozidlo registrováno....Otázka je jestli to nebude pak rakouskému komisaři Alessovi Klárovi stejně jedno....
Tak přeju krásný zážitek ;) A štastný návrat.
Zvažuju jestli nepojedu sem http://www.cechomor.cz/koncerty/
Na Bezdězu by to bylo možná asi lepší,ale kdo tam má v tomhle počasí lézt ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam se chystáte na koncert ? Aneb vše kolem hudby.
PříspěvekNapsal: 19 črc 2015 21:01 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Na Čechomor bych šel v éře kdy vydali Mezi horami. Později komerčně zesračkovatěli až haňba.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 432 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group