Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 09:18


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kulové reprosoustavy z AR
PříspěvekNapsal: 22 bře 2015 18:51 

Registrován: 18 dub 2012 19:50
Příspěvky: 79
Kraj: ČR - Pardubický
Ahoj.Potřebuju poradit, ale vážně.......
Jsou li tady pamětníci, kterým něco říká konstrukce kulových reprosoustav v Amaru, tak ty jsme tenkrát hromadně stavěli, ale do hranaté bedny. Dodnes je mám, dodnes hrají. Nic moc jiného tenkrát nebylo. Ale,můj problém je v tom, že si chci pořídit něco lepšího, klidně koupit, ale aby už konečně skončilo hledání těch správných beden.Jenomže, co jsem kdy dosud doma měl,hrálo NĚJAK, ale vždy jsem skončil konstatováním, že ty "Tesla" trojpásmovky hrají nejpříjemněji a zvukově nejvyrovnaněji. Znovu bych chtěl zdůraznit, že už mne to "hledání mého zvuku" nebaví, už chci konečně poslouchat. Rád bych se zeptal, jestli ony bedny jsou skutečně tak dopbře hrající, nebo je to jen moje léty zakořeněná náklonnost ke zvuku reproduktorů Tesla.
Když mi řeknete, že existuje mnoho dvoupásmových beden, hrajících lépe, koupím si je.
Když mi ty Teslácké pochválíte, nezbyde mi nic jiného, než jim pořídit nový kabát a zrepasovat výhybku. Odhadl bych to na 3000 Kč. Má to cenu? Dík za názory.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group