Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 09:51


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Třípásmo z nouze.
PříspěvekNapsal: 13 kvě 2021 20:10 

Registrován: 14 říj 2014 10:51
Příspěvky: 99
Kraj: ČR - Středočeský
Troufám si to tady nanést, chci se toho konečně zbavit s vaší pomocí. Zbyly mi repráky z pár konstrukcí, které jsem nedokončil nebo mne zvukem neoslovily. Ať už je to konstrukcí nebo nedostatkem mých znalostí, případně zvukem. Taky se mi repra nepodařilo prodat.
Tak tedy poslední vzepětí,než aby to skončilo v šuplíku: Polský basák, myslím že dnešní W.20.140.8.MC, jako střed jsem okoukal použití Tang Band W5-704 v třípásmech p. Vitvara a výška mi zbyla Dexon IRT 10/80/01,8. Základní schema výhybky náleží ke konstrukci s polským basákem. Kondik paralelně na střed tam nemám. Odporama se dá docela dobře srovnat vzájemná hlasitost. Nejpodivnější na tom je, že to docela hraje, není to úplná katastrofa. Určitě to ale správně nenavazuje. Trochu mi pomozte a tím pro mne stavba reprobeden navždy skončí. Díky.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Třípásmo z nouze.
PříspěvekNapsal: 12 čer 2021 00:45 

Registrován: 29 pro 2008 01:20
Příspěvky: 160
Tazko sa s tym pomaha, lebo chybaju info. Napr. o faze, ako si to meral, ak je to vobec nejak merane, ako je to skonstruovane fyzicky (umiestnenie repro).
Ta frekvencka nehovori vobec nic, ak su pouzite ine repra.
Jedina moznost ako to "nejak"dat dokopy je najst nejake meranie na internete, pripadne pouzit toto:
https://www.diyaudioandvideo.com/Calcul ... Crossover/ do impedancie dat nameranu impedanciu multimetrom a zvolit si nejake delicky, napr. 400Hz a 3000Hz. Tangband je velmi schopny, zvladne aj delicku 100-200Hz, len hodnoty cievok su extremne a nema zmysel do toho investovat na taketo "z brucha" riesenie.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Třípásmo z nouze.
PříspěvekNapsal: 12 čer 2021 19:14 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Pokud někoho neukecáš/neuplatíš na korektní odladění, nemá smysl s tím cokoli podnikat.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group