Poslední návštěva: Právě je 02 kvě 2024 16:22


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nabídka ukončena P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 20 bře 2021 20:12 

Registrován: 04 lis 2009 02:18
Příspěvky: 3
Prodám pár reproduktorových soustav TVM ARS-330-03/4 zakoupené v roce 1997. Jsem první majitel, mám všechny původní doklady. Soustavy jsou naprosto zachovalé, byly provozovány v kombinaci se zesilovačem Rotel RA-931, celou dobu v suchém nekuřáckém prostředí (byt v panelovém domě). Žádný zásah do soustav nebyl proveden.

Cena dohodou.

Osobní převzetí - Praha Modřany.

Kontakt:
mail: mgrkelly(zavináč)quick.cz


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Naposledy upravil mgrkelly dne 27 bře 2021 22:28, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 10:43 
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2019 14:33
Příspěvky: 128
Bydliště: území Chrámu chmele a piva
Kraj: ČR - Ústecký
Tohle dej s patřičnou omáčkou o legendách na aukro. Třeba by měl zájem vykoupit Jaroslav Krejča Angelicaaudio.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 12:45 

Registrován: 04 lis 2009 02:18
Příspěvky: 3
Ládysi, to je určitě skvělá rada. Na to se chystám, pokud někdo ze zdejší komunity, kdo má hluboko do kapsy, neprojeví zájem. Tato zachovalá TVMka mohou někomu dobře posloužit, než bude mít prostředky na nějaký nákladný high-end projekt. Tak je nabídka myšlena. Cena dohodou znamená, že se můžeme dostat na symbolickou částku pro někoho, kdo bude mít vážný zájem a soustavy si odveze.
Apropo, když jsem v diskuzi za roky co zde čtu příspěvky viděl, kolik peněz jsou někteří nadšenci ochotní vložit do rekonstrukce padesát let starých Tesla trosek odněkud ze sklepa nebo z půdy, tato TVMka budou hrát minimálně srovnatelně a za zlomek ceny.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 14:03 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11108
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Já jsem přesně tyhle bedny před časem měl v rukách, vím přesně jak hrajou a nechci je vůbec nijak komentovat tady. Za rozumnou cenu bych měl pro ně využití, ale nesměl by tě urážet zamýšlený účel.
Hodily by se jako předváděcí. Na srazy, pro návštěvy, které si za mnou jezdí něco poslechnout. Jako demonstrátor posloupnosti tovární Tesla - odladěné bedny s Teslou - odladěné bedny s něčím lepším. Jinak by byly pečlivě uložené v plátěném fusaku. Dostaly by údržbu a slušné zacházení.
Pravda je, že občas ještě nějakou Teslu zrenovuju, ale nikomu ji na seriózní poslech neradím, ba každému to rozmlouvám. Je to dávno překonané.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 14:59 

Registrován: 04 lis 2009 02:18
Příspěvky: 3
Ransome, souhlasím a zamýšlený účel mě rozhodně neuráží. Já mám také podklady pro srovnání, svůj první zesilovač (Z6W-S 2x6W od J. Zída z AR-A 3/1973) a své první reproduktorové soustavy (ARS 710 podle HaZ 5/1968 s ARZ 369 a AEV 081) jsem si stavěl v roce 1974 a od té doby mi prošlo rukama téměř vše od Tesly až po její zánik koncem devadesátých let. Úpravy továrních výrobků i stavba vlastních soustav mi dala dost zkušeností pro srovnávání.
Napiš mi na uvedený mail nebo na SZ a určitě se domluvíme.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 15:37 
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2019 14:33
Příspěvky: 128
Bydliště: území Chrámu chmele a piva
Kraj: ČR - Ústecký
Právě proto bych to dal na aukro, tam se spíš najde zájemce. Já tyhle bedýnky znám a pochybuji, že by tady byl zájem. Ransom měl v rukách starší typ s ARV3604 děleným 12 dB/okt., tady je ARV104 1. generace s dělením 18 dB/okt. a s trošku jinak osazenou výhybkou.
PS: Koukám, že zrovna jedny takové jsou od koruny na aukru k mání, také Praha. Liší se jen v logu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 19:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2010 13:03
Příspěvky: 262
Kraj: ČR - Olomoucký
Rozhodně aukro, original doklady a 1 majitel se cení, já teď jedny šrotoval na díly, spálený střeďák díky "kvalitnímu" bipoláru, zbylá repra se prodaly za cca 2k. Kamarád hraje na Scarabeovy TM380 a je spokojen.

"Znalci vědí" :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 22 bře 2021 23:07 

Registrován: 03 led 2020 19:30
Příspěvky: 176
Bydliště: Benešov
Kraj: ČR - Středočeský
Zkus nabídnout nadšencovi do tesel Bob Zett na facebooku audio/hifi/zvuková technika/BAZAR.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: P: TVM ARS-330-03/4 pár.
PříspěvekNapsal: 25 bře 2021 00:30 

Registrován: 31 pro 2010 17:33
Příspěvky: 35
Kraj: ČR - Jihomoravský
Na středech je ARX, ne ARP, ne? Tak by to mohlo být aspoň trochu použitelné... Jako ano, to ARV je strašný (TVM bedny jsem dřív stavěl).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group