Poslední návštěva: Právě je 25 dub 2024 06:35


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 18:33 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
tiež jeden zbytočný príspevok, plnej miere súhlasím s godzo-m a scarabeo-m.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 18:42 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2010 13:03
Příspěvky: 262
Kraj: ČR - Olomoucký
Zbytečnost, sorry


Naposledy upravil Lad2000 dne 31 bře 2021 19:13, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 19:03 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Kolegové!
Intenzivně jednáme o případné nové podobě a obsahu rubriky s projekty. Zkuste to, prosím, ještě nějakou chvíli zbytečně nerozebírat. Jakmile se něco vymyslí, hned to zveřejníme!!!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 19:06 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Huráááá, za mňa ďakujem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 19:10 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Ano, aktuálně se řeší nová podoba rubriky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 19:43 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Rezzy - já jsem si to četl v archívu a právě jsem to tak pochopil. Proto kdyby byl problém, rád bych ho znal a postavil se k tomu čelem. Pokud je vše OK, tak to bylo nevhodně napsáno a pochopeno. Víc bych to nerozmazával.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 19:57 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
ransom píše:
Nevzpomínám si, že bych se rozčiloval. Ba dokonce jsem si z toho tady dělal i srandu.

1) Příspěvky nkam nezmizely. Vlákno bylo rozdělené v místě, kde diskuze odbočila ke sporu. To původní vlákno je ale od večera celé smazané, neb tak si to přál jeho zakladatel.
2) Opakuješ dokola svou repliku. Ale pak následovaly nějaké odpovědi a pak další tvoje replika - cosi o serióznosti prodejce při reklamaci. Dohromady v té situaci tvé dotazy opravdu vyzněly jako rejpání. Kolik lidí ti ještě musí potvrdit, že to viděli podobně?
3) Navrhnul jsem smír ve smyslu "Uznej, že to nechtíc vyznělo blbě a my uznáme že jsi to tak nemyslel".
4) Kdo všechno se vyjadřoval, po tom ti nic není. Fórum znamená, že si k jakémukoli tématu kdokoli řekne co chce.
5) Proč jsem odpovídal za druhé, to jsem vysvětlil, i když ti po tom taky nic není. I kdyby v tom nebylo nic víc, než že tohle fórum celé patří Lukyssovi jako jeho soukromá dobročinná aktivita, a že já (jako jím pověřený moderátor) hájím jeho zájmy. Pokud Lukyssovi bude vadit, že mluvím za něj, dá mi to sežrat sám.
6) Upozorňoval jsem tě, že je něco špatně. Pokud se chceš dohadovat, zkus hrát fotbal a dohaduj se s tím pánem, co to píská.

Co tedy víc chceš? Pojď diskutovat o reprácích a zesilovačích, nebo o muzice, o kutění, o pivu, o gramofonech a empétrojkách, a neblbni.
Nepoužívám smajlíky - ze zásady. Takže jen pro info: Psal jsem to s přátelským úsměvem. (Mohl jsem se u toho vyfotit a dát fotku místo smajlíka. Bohužel však ženy, děti, psy, a obecně každého bez ocelových nervů svým vzhledem děsím...)


Toto co robis Ransom, je ohybanie pravdy. Vlakno si odstrihol tak aby nebola vidiet tvoja nezmyselna, prudka reakcia na moje otazky. Teraz ja vyzeram ako nejaky rypak a ty si pekny, chrukavy.
Dookola opakujem svoju repliku, pretoze ty ani TLU mi nedokazete vysvetlit, cim som si zasluzil Vase vybuchy.
A este zopakujem aj to, ze ak si niekto vo svojej hlave prekruti dve obycajne otazky na nejaky osobny utok, to vazne nieje moja chyba.
Ty si teraz napisal, ze si si dokonca robil srandu a je to akoze v poriadku.
Ja som v kazdom prispevku, aby to bolo jasne, este aj napisal, ze to co pisem myslim slusne a nekonfliktne a napriek tomu mi cely cas podsuvas, ze som do niekoho rypal.
Nedokazem sa zmierit s tym, ze sa zo mna niekto snazi urobit takehoto hajzlika, fakt nie. A nerozumiem ani jednemu z Vas. S TLU som vzdy korektne komunikoval ohladom stavby URS, ty si mi pomahal upravit zosilnovac. Nikdy sme nemali ziadne konflikty, nerozumiem preco sa toto stalo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:07 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
LuKyss píše:
Rezzy - já jsem si to četl v archívu a právě jsem to tak pochopil. Proto kdyby byl problém, rád bych ho znal a postavil se k tomu čelem. Pokud je vše OK, tak to bylo nevhodně napsáno a pochopeno. Víc bych to nerozmazával.


Sorry Lukyss, asi som z ineho sveta. To vazne ak napisem, ze to myslim seriozne a nekonfliktne - tak to vsetci chapete ako rypanie.........?
Tak ja uz neviem, co je to s tymto svetom, mozno keby sa teda niekto spytal, nemuselo to prist az sem

sorry


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:10 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Rezzy - Ty najlepšie urobíš, ak už nenapíšeš vôbec nič. Som na péenke, čítal som celé pôvodné vlákno so všetkými, teda aj Tvojimi príspevkami.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:27 

Registrován: 06 pro 2018 13:32
Příspěvky: 111
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
S tymto svetom nieje nic, len ludom hrabe z covidu. :)

Pred chvilou u mna bol znamy, chce aby som mu postavil bedne. Chcel som mu ukazat UMD365 a URS3100 tuto na fore, ze mu odporucim jedny alebo druhe. Neukazal som.

PS: Ja patrim k ludom, ktorych rezzyho otazka ohladom toho kde boli kupene tie menice, nevytocila lebo nemala ako. Inak, soundimports berie priamo od Daytonu z USA alebo od nejakeho dealera z Nemecka? A nazozaj idu tie veci od Daytonu z Ciny do USA a az potom do Europy? Len som zvedavy.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:32 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Škoda, že bývame ďaleko od seba.
Zvažujem URS3100 :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:53 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Rezzy:
Na začátku máš komplet příspěvky z původního vlákna, počínaje tím, kterého se dovoláváš.
A už, prosím, sklapni. Nebezpečně mi připomínáš mou první ženu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 20:56 

Registrován: 14 bře 2010 18:20
Příspěvky: 253
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Mně to smazání mrzí. Tím spíš, že není první (http://repromania.net/forum/viewtop[url][/url]ic.php?f=11&t=8334). Psal jsem posledně, jestli není řešení dočasný ban toho, kdo někoho naštval (ať už jsou důvody jakékoliv). To mazání vlastní práce je takové sebemrskačské. A té práce jste tam udělali spoustu. Jestli se objeví jinde/jinak, tak nic. Ale už jsem si dal vínko, tak jsem povznesen.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 21:32 

Registrován: 03 led 2020 19:30
Příspěvky: 176
Bydliště: Benešov
Kraj: ČR - Středočeský
Já už jenom čtu a radši moc nekomentuji a neptám se protože v poslední době se mi to zdá zbytečně dost vyhrocené.Díky za Ransoma a jeho trpělivost.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 22:38 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak ještě jednou: Usilovně se pracuje na nové podobě smazané rubriky. Vydržte.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 01 dub 2021 07:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Prosím vás, opravdu za tím vším není jen Rezzy. To byla jen ta pověstná poslední kapka. Ale já nebudu zveřejňovat a chodit si sem stěžovat, co se děje i v zákulisí, kupř. na mým mailu.
Nikdo tady nemá zájem, aby projekty nadobro zmizely ze světa. Ale musí se to prostě udělat trochu jinak. Nevyřeší to problém s blbcema, co otravujou nebo prudí přes maily. Ale dostane to nějakou rozumnější formu alespoň tady.
Tak už to h...o dál nerozmazávejte, pokud je to alespoň trochu možné.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 01 dub 2021 09:09 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
Fajn decka, tak sme sa pobavili, ale nemam najmensiu chut si kazit dalsi den, zvlast ked neprisiel do prace sef, takze sviatky zacali uz dnes a ideme urobit zopar veci mimo BOZP :-)
Padol tu taky navrh, ze by som sa mal zdut ako pubertiak, poslat Vas vsetkych do..... niekam a potom by ste ma mozno lutovali a nie na mna utocili, ale co ja viem, tuto fintu necham inym.
Sorry, nemam chut citat co tu bolo do rana popisane, dolezite je, ze sa TLU ozval, cize zije. Cest jeho praci, nikdy som netvrdil nic ine.

Podla zavedenej logiky to bude zniet ako provokacia, ale na zaver by som Vam chcel popriat pekne sviatky. Myslim to tak, ze Vam prajem pekne sviatky, nijak inak, OK ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group