Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 09:20


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: whatsapp
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2020 08:36 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Mám pocit, že v poslednej dobe robím také prešľapy, že nechápem. 01.05.2020 som bol doma v rekonvalescencii po jednodňovom zákroku a vzhľadom na spomalený chod mobilu som sa rozhodol ho obnoviť do výrobných nastavení a vyhodiť všetok balast. Tak som samostatne zálohoval Wa, viber na google drive, zálohoval mobil na GD (kontakty, hovory, sms...) a pomocou apky "LG mobile switch" som urobil zálohu mobilu na SD kartu znovu iba kontakty+hovory+sms.. a WA, viber, messenger (tu som nevedel že netreba zálohovať, že sa obnovia chaty po prihlásení). Urobil som hard reset mobilu, obnovil kontakty+sms..., WA a viber z SD karty a pokračoval v inštalovaní ostatných aplikácií z GP...
Očakával som že WA sa obnoví tak, že tam bude kompletná história chatov, to sa však nestalo, WA si žiadal nové prihlásenie, to som urobil a nejako vynechal možnosť obnoviť históriu chatov z google drive, kde štandardne zálohujem WA. Keďže okolo fungovali moje tri deti, nejako som zblbol a namiesto obnovy z drive som dal zálohovať na drive, čím som na drive prepísal predchádzajúce zálohy, do prd...
Je mi jasné že z google drive už históriu chatov WA nedostanem, ale prečo sa mi neobnovila záloha chatov z SD karty? Nemal niekto podobný problém?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: whatsapp
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2020 19:16 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Než si niečo v mobile vlastnoručne poseriem - roky robím kopletnú zálohu pomocou MyPhoneExplorer.
Ak vieš, ktoré súbory a kam treba "podvrhnúť" programu WhatsApp a máš ich - vyhral si.
Ak nie - vyhral on.
Na okraj - také ko..... ako Viber, WhatsApp, Linkedin atd. u mňa v kompe ani mobile nie sú a nikdy nebudú.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group