Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:09


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HP Compaq nx 7300
PříspěvekNapsal: 03 pro 2016 15:06 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
ono je to jedno z k******k v moderní technice. Když už zmizely z desek mizerný elektrolyty okolo procesoru, tak aspoň tohle.
A já si pořizuju stroje s nízkopříkonovejma procesorama, co jedou i bez aktivního chlazení - historicky: atom D525, celeron 1007U, dnes I3 6100U - ten nějakej větrák má, ale když zapne, tak to říká, že ho nemám tolik trápit. Ve všem samozřejmě SSD disky, u toho atomu to tehdy někteří nechápali, proč ke stroji za 1.5kKč kupuju SSD za 7kKč... Má to výhodu omezení rušivejch zvuků, když si pustím muziku...
Nejvíc teplovodivé pasty jsem v poslední době použil mezi LED a chladiče.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HP Compaq nx 7300
PříspěvekNapsal: 03 pro 2016 18:25 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ja by nehľadal problém kde nie je - lebo sa vyrobí.
Roky používam čo som písal vyššie - prefúknuť, odsať, na vlastnom DESKTOPE si dovolím surovo vysať všetko na zapnutom v protismere točenia - mne s prepáčením pripadá špekulovanie s pastou (ak niekto nehýbal procákom) ako koledácia o problém.
Po mojom debilnom prefúkaní-povysávaní kompu i kopy laptopov, čo sa mi tu premleli vo voľnom čase zvykne teplota spadnúť aj o desiatky stupňov.
Konkrétny príklad:
ATI FirePRO V4800 (kúpená inzerátom za vynikajúcu cenu) spadla zo 120 na 40 stupňov celzia!!! (oni ju namiesto vyčistenia predali :D )
Procák v mojom kopme (z nie setovým chladičom) po odsatí prachu zo 40 na 30 (v kľude, 26° je v miestnosti)
Harrdisky - 45-50 ak...30-40 ak...
Toľko k téme :)

EDIT:
Jo - pozerám - Athlon - máme zateplené, keby sme nemali - kúpim to na zimu ako vykurovacie teleso (lebo hry, na ktoré je vraj lepší - nehrám)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: HP Compaq nx 7300
PříspěvekNapsal: 05 pro 2016 14:21 

Registrován: 17 pro 2015 18:07
Příspěvky: 662
Kraj: ČR - Pardubický
To bylo vychloubani ze jo , a tet pc zasnul na konci adaptéru jsem objevil urvanou tyčinku co se vsunuje do notebooku. Doufám ze to je tím, na novej ted před vánocemi nemam. :x :cry: :cry:

_________________
Rybin


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group