Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 14:47


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 11:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2011 13:41
Příspěvky: 1165
Kraj: ČR - Moravskoslezský
nejednou jsem tu řešil a psal že jsem alergický na tyto odpovědi

Ransom: Montážní pěnu jsi zkoušel?
Laminat: A končí to jako vždycky - Venoušek se uráží, že mu rada starších neodsouhlasila, popřípadě neporadila prasárnu a demonstrativně odchází.
Petr berka: Očividně víš kulové, a nadáváš lidem, co se opravdu snaží poradit, i když to řešení je "pod úroveň".
A já se stejně vždycky napálím, tak nemá cenu říkat "kašlu na to"...
-(u tohoto bych se pozastavil tam jsi mi řekl co a jak ale zbytek odpovědi je zbytečný)
The Kytu: OMG. Ono to vždycky nějak hrát bude..... asi nebudu pokračovat, tohle už ti určitě bylo vysvětlováno tisíckrát. (taky jsem vyslětloval tisíckrát ale je to marné)
Ransom: Venouši, tebe bych někdy s těma tvýma proslovama rád viděl u zubaře.
Laminat: "Já hlavně při stavbě používám mozek"
Bei Wenzel sind Hopfen und Malz verloren.
The kytu: :lol:
petr berka:
Není nutno, není nutno, aby se to v bedně ladilo, hlavně nesmí býti smutno, na tož aby to pak vadilo. Nemít cajky, nevadí! Nemít znalost, nevadí! Nemít soudnost, nevadí! Zažít ticho, jooo to vadí... :-D
Venoušu. Kdybys aspoň někdy něco odladil, a věděl co přesně děláš, na odměřených dílech, nějakým exaktním náhradním postupem, tak bycj tě nějak i podpořil a pomohl, navzdory zlejm strejcům jako Martin, co mají na prvním místě vždy to měření (a vědí proč, maj pravdu). Takhle je to stejné, jako u pejska a kočičky když vařili... Pejsek aspoň přiznal barvu, že mu je z výsledku ouha. (tohle jsem tu taky rozváděl tisíckrát ale opět, je to marné)
Ransom: To nebyl Pejsek co žil na hromádce s Kočičkou. To byl zlý pes, co šel okolo a stydnoucí dort jim sežral. Ti dva ani neochutnali. Problémy měl Pejsek když sežral mejdlo (jak se chystali mýt podlahu).
Laminat: Hele a nešlo by ty Wenceslawovy repráky potunit nějakou homeopatickou metodou? Třeba poprášit prachem z AlNiCo Klangfilm repráku, ředěným 10 CH?
Ransom:
Propagovat homeopsychopatii, to jo. Ale abys upozornil Wendyho, že si pak nesmí čistit zuby pastou s mentolem, to už je ti zatěžko.

jeden den něco napíšu a druhý den večer čtu takové sračty tak se ze slušného komunikativního člověka stává sprostý člověk co nadává lidem, který je stejně ve výsledku idiot z kterého to udělali sami uživatelé.

no a když si myslíte že jsem idiotské pako a moje tvorba stojí za hovno a soudíte podle toho jak to dělaám a ani nevíte jak to hraje když nikdo nic ode mě nikdy neslyšel tak teda ať mi Petr dá Ban a máte klid protože já jsem člověk co tak často odpouští lidem že si zkouším pokecat dál a dál ale vždyzky to zkončí stejně.
A to že nemám měřící laboratoř jsem tu taky už mnohokrát rozváděl ale opět je to marné.
no a s tím měřením. Nemám PC a máti tahat kabely a repráky to obýváku nebudu.

AMEN


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 11:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Venouši. Pokusy o rady jsem již dávno vzdal. Tebe rady nezajímají. Ty chceš pouze od někoho potvrdit, že ty tvoje nesmyslné experimenty jsou v pořádku.
Prokaž se nějakými hmatatelnými a hlavně poslouchatelnými výsledky, jinak navždycky zůstaneš jen maskotem pro pobavení. Je mi jedno, že ti je dvacet. Bylo by mi jedno, kdyby ti bylo patnáct nebo sedmdesát. Musíš se ale chovat jako dospělý běloch, ne jako hysterka z buše.
Pokud jsi urážlivý, pak to je čistě tvůj problém. Dělám si srandu častěji sám ze sebe než ze druhých a nevím, proč bych měl vynechávat zrovna tebe. Ledaže bys patřil do některé z nedoknutelných a protěžovaných menšin.
Krom toho: tento tvůj příspěvek nepatří do rubriky HiFi/Reproduktory, protože není o reproduktorech. Pokud chceš někomu sdělit, že jsi ten největší idiot, napiš to do Pokecu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 12:22 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
A mě by docela zajímalo proč to tak musíš rozpitvávat ? Co kdyby si se povznesl nad svoje ego a uznal, že maj prostě pravdu...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 12:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Petr Berka píše:
Není nutno, není nutno, aby se to v bedně ladilo, hlavně nesmí býti smutno, na tož aby to pak vadilo. Nemít cajky, nevadí! Nemít znalost, nevadí! Nemít soudnost, nevadí! Zažít ticho, jooo to vadí... :-D
Venoušu. Kdybys aspoň někdy něco odladil, a věděl co přesně děláš, na odměřených dílech, nějakým exaktním náhradním postupem, tak bycj tě nějak i podpořil a pomohl, navzdory zlejm strejcům jako Martin, co mají na prvním místě vždy to měření (a vědí proč, maj pravdu).


Tohle je tvrdý fakt, pod který se bez výhrad podepíšu a stejně tak asi úplně všichni, kteří tomu jen trochu rozumí.

Tohle je exaktní věda, ne šamanství. Nepotřebujeme tvoje výtvory slyšet, je nám naprosto jasné, že to hraje jako z prdele, tobě se to možná líbí a asi i tvým kamarádům, problém je v tom, že ani jeden z vás neslyšel opravdu dobře hrající bednu a znáte jen ty "PC" chrastítka, natož aby sis svůj výtvor porovnal vedle sebe s něčím opravdu kvalitním.
Stejně tak, když chceš nějaký reproduktor upravit, bez měření to nejde, musíš znát počáteční stav, ověřit, že se po úpravě parametry hnuly, kam měly, ovšem zda vůbec těm parametrům rozumíš. A nakonec ověřit zda jsou oba upravené kusy stejné, což je prostě třeba změřit.

K tomu abys mohl měřit nepotřebuješ laboratoř ani miliónovou ani statisícovou ani desetitisícovou investici. Ani nemusíš prokabelovat celý barák. Úplně v pohodě celou tu "laboratoř" uložíš do krabice od bot, tedy až na ten stativ na mikrofon. Měřící softy jsou zdarma, přípravek k měření impedance je za pár korun, mikrofon si můžeš taky vyrobit za pár kaček, bude třeba jej nechat kalibrovat, což není takový problém a kdo má kalibrovaný mic, ti za nějaký peníz udělá kalibrační křivku k tomu tvému. Takže to co meleš jsou jen kecy v kleci a kdyby jsi se chtěl zdokonalovat, tak by sis to dávno pořídil.

Nechceš být za idiota? Tak se tak nechovej!

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 15:02 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Príde mi to akoby si ohľadom merania ani netušil aké je to jednoduché a tak sa tomu zubami nechtami brániš ako strašne zložitej veci. A zo začiatku si pritom vystačíš z výbavou ktorá ma dokopy toľko káblov ako sluchátka k PC akurát to ma 2 jacky . A už tým by si preukázal že máš záujem o niečo solídne a ostatní by radi poradili ale keď ty nie si ochotný ani to málo a radšej sa budeš sto krát pýtať na banálne veci ktoré by si mal po skúsenosti z meraním už v malíčku. K ostatnému sa ale nevyjadrujem pretože to podla mňa nepatrí do tohto fóra.

EDIT: PC na meranie kúpiš za 20 eur ( možno niekto aj podaruje) . Stačí niečo fakt staré len nech to ma schopnú zvukovku z line-in, kľudne starú sound blaster live4 alebo aká to je ( alebo integrovaná ale zo vstupom line-in) .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 17:42 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 17:26
Příspěvky: 371
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Venouši, když brečíš, že nemáš PC, tak já ti jeden dvoujádrovej přenechám i se 17" kukplackou s čistou instalací W7. Můžeš začít měřit. Jestli chceš, napiš a domluvíme se.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 19:15 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Tohle se nedá řešit na technické úrovni.
Já tu vidím nějaký osobní problém, psychickou poruchu, pokřivení myšlenkových pochodů.

Normální člověk, když něco chce dokázat, se snaží najít způsob, jak to dělat dobře, a tak to také udělat. Má dost vůle na to, aby takovouto věc dokázal. Co se měření reproduktorů týká, je to pro mnoho lidí dost jednoduché na to, aby v tom tu snahu a vůli neviděli. Jsou od přírody dost chytří, nadaní, a jde to samo. Jiní se musí snažit víc, a chtít to tak moc, jako chtějí dýchat, a být živý na tomto světě. I Ti to ale za nějaký úměrně delší čas dokážou.

Pokud snaha o takovýhle "výkon" končí na pouhém:
Citace:
Nemám PC a máti tahat kabely a repráky to obýváku nebudu.

... tak je něco šeredně špatně, a s elektro-akustikou to nemá co dělat. Komu tohle bude vykládat? Zákazníkovi nebo šéfovi, který ho živí, nebo kamarádovi, který od něj něco chce? To je prostě ubohý výkon, který nestojí za kladné hodnocení.
Nejsem příznivcem čehokoli zadarmo. Satisfakce je vždy potřeba, a nemusí být zrovna finanční, ale ano. I v našem státním zřízení lze snadno sehnat PC i zadarmo.
Nestojí to prakticky žádné měřitelné úsilí, a ani to venouš nebyl ochoten dosud vyvinout. Možná že je toho ne neochoten, ale třeba i neschopen. Nevím co z toho je vážnější.

Ten zbytek nesmyslných výlevů, to je jen špička ledovce a námi dosud neodhaleného komplexního problému. Tak to vidím já.

S reproduktory to pak je stejné. Až se někdo zeptá na parametry, frekvenční rozsah, zatižitelnost, akustický výkon, zajímala by mě ta odpověď. "Nevím, ale hraje to hezky"? Co kdyby se takhle prodávala i auta, letadla, raketoplány? Inženýři sice nevědí jak to funguje a jaký to má dolet, ale létá to hezky. Dolet musí zjistit až pasažéři na palubě. Přestože nikdo neví, kolik do toho nalili paliva, protože to neměřili. Asi čtyřicet kýblů....

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: a zase já jsem ten nejvetší idiot :D
PříspěvekNapsal: 24 čer 2016 21:11 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Přesně takhle prodávali ségře v USA v roce 1988 auto. Dobrý den, prosímvás, jaký má tohle auto objem motoru? To nevím ale je to vynikající auto, krásná modrá metalíza, určitě si ho kupte.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group