Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 08:28


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pozice reproduktoru | chybi basy
PříspěvekNapsal: 26 črc 2019 10:57 

Registrován: 22 říj 2018 22:50
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Liberecký
Dobry den panove. Potykam se delsi dobu s problemem chybejicich basu. Mam bedny Tesla ARS 840 a zesilovac metz MECASOUND AX 4960. Mam je pousloucham prez nej hudbu nebo televizi v obyvaku. Drive jsem mel poslechovku ve sklepe ale od te doby co jsem se prestehoval tak se nemuzu dopidit korektni pozice repra. Prikladam obrazek s nacrtem meho obyvaku. Kdyby Vas napadlo, co delam spatne budu moc rad za rady. Vim, ze mnozi z Vas nemaji tyto tesly, nebo tesly obecne v lasce, ale to je jine tema. Mam je jako pamatku po mem tatovi. Vyhybky jsou zrepasovane (kvalitni soucastky, kvalitni prace, orig. konfigurace) menice jsou v poradku, bass po repase. Bedny vytlumene, zesilovac ok. :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pozice reproduktoru | chybi basy
PříspěvekNapsal: 26 črc 2019 14:54 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Ten zesilovač není nic moc, ale to samozřejmě nebude ten problém (alespoň ne zásadní). Problém je, že jednak ty bedny nijak extra moc nebasujou a to nejzávažnější - tak to je ta samotná místnost. Můžeš si zkusit na nějakým simulátoru mrknout, jak jsou rozmístěny jednotlivý módy Tvého obývaku a jak na to vplývá umístění beden. A hrát si s tím. A taky zkoušet tlumení místnosti - i když tlumení, který umí do značné míry ovlivnit chování na basech je drahý špás.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pozice reproduktoru | chybi basy
PříspěvekNapsal: 31 črc 2019 12:31 

Registrován: 22 říj 2018 22:50
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Liberecký
Ahoj TLU, diky za radu. Precetl jsem si neco k tematu a zjistil jsem, ze mam naprosto nevhodny prostor. Vysledek neni idealni ale udelal jsem jak si mi poradil a nakonec jsou bedny na kratkych stranach mistnosti a podarilo se mi dostat gauc pred televizi do mista s relativne nezmenenym zvukem. Vzhledem k podminkam jsem spokojen. Diky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group